Oglądaj mecze na żywo 📺 za darmo
Odbierz extra bonus 🎁 na start

superbet logo
Sprawdź
NBA News: Kolejny transfer Bucks? Znany rozgrywający na celowniku

NBA News: Kolejny transfer Bucks? Znany rozgrywający na celowniku

NBA News: Kolejny transfer Bucks? Znany rozgrywający na celowniku
Photo by Kate Frese/NBAE via Getty Images

Jake Fischer z Yahoo Sports podaje, że Milwaukee Bucks wyraża zainteresowanie pozyskaniem Camerona Payne’a. Klub chce poszerzyć rotację na pozycji rozgrywającego po transferze Damiana Lillarda. Sęk w tym, że po doświadczonego rozgrywającego w kolejce ustawiła się także inna ekipa. To Miami Heat.

Cameron Payne jest jednym z lepszych wolnych agentów, którzy nadal są do wzięcia na rynku transferowym. Były gracz Suns ma wszystko, czego potrzeba, aby pomóc drużynie i zwiększyć w niej rywalizację. Jest głodny sukcesów i chciałby podpisać kontrakt jeszcze przed rozpoczęciem sezonu w październiku.

„Milwaukee Bucks i Miami Heat należą do drużyn, które powinny mieć oko na wolnego agenta Camerona Payne’a” – napisał znawca NBA Michael Scotto.

Cameron Payne w minionym sezonie reprezentował barwy Phoenix Suns. Rozegrał dla nich 48 meczów, w których notował średnio 10,3 punktu. Był to jego czwarty sezon w zespole z Arizony.

Latem został wymieniony do San Antonio Spurs, ale szefowie tego klubu na początku września zwolnili go. Teraz Payne może trafić do zespołu, który będzie bił się o mistrzostwo NBA.