Liga NBA wystartowała! 🏀🎉
Oglądaj ją za darmo na SUPERBET!

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Kolejne wieści o Embiidzie. Knicks mogą o nim zapomnieć?

NBA News: Kolejne wieści o Embiidzie. Knicks mogą o nim zapomnieć?

NBA News: Kolejne wieści o Embiidzie. Knicks mogą o nim zapomnieć?
(Photo by Tim Nwachukwu/Getty Images)

W ostatnich dniach nasiliły się plotki na temat ewentualnego odejścia Joela Embiida z Philadelphii 76ers. Dziennikarz Ian Begley twierdzi, że Kameruńczyk nie jest tym zbytnio zainteresowany i zamierza walczyć ze swoim obecnym zespołem o mistrzostwo NBA.

Pod koniec lipca portal SNY poinformował, że Embiid odbył rozmowę z prezesem Darylem Moreyem, w której podkreślił swoje zaangażowanie w zwycięstwo w Filadelfii.

Dziennikarz Begley sprawdził, czy coś się zmieniło w tej sprawie. Okazuje się, że nie. Ludzie, którzy są blisko związani z klubem, wierzą, że Embiid jest zaangażowany w rywalizację o tytuł z Sixers i zakończenie kariery w Filadelfii.

Dodali, że klub w ogóle nie zareagował na ofertę Knicks. „Nie potraktowali tego poważnie” – twierdzi jego źródło.

Przypomnijmy, że Knicks zaproponowali za Embiida Juliusa Randle’a, RJ Barretta, Mitchella Robinsona, Evana Fourniera i dwa do trzech typów w pierwszej rundzie draftu. Pomysł polegałby na tym, aby Sixers mogli wybrać trzech zawodników z tej grupy, a także liczbę picków.

Embiid gra pierwszy sezon czteroletniego kontraktu wartego 213 milionów dolarów. W ostatnim roku obowiązywania kontraktu ma opcję zawodnika.