NBA News: KOLEJNA kontuzja w Knicks? To już piąta!

(Photo by Jesse D. Garrabrant/NBAE via Getty Images)

New York Knicks przegrali minionej nocy wysoko z Indianą Pacers, tracąc przewagę 2-0 w serii na rzecz remisu 2-2. Sytuacja jest alarmująca – głównie ze względu na kolejne urazy.

Wszystkie mecze obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Isaiah Hartenstein – center pierwszej piątki New York Knicks – w drugiej kwarcie doświadczył groźnie wyglądającego upadku, lądując niebezpiecznie na swojej ręce:

Zawodnik pomimo upadku spędził na parkiecie blisko 22 minuty, jednak zdobył tylko 4 punkty i 5 zbiórek. Po meczu – jak podaje Ian Begley z Yahoo!Sports – musiał korzystać tylko z jednej ręki, żeby zdjąć z siebie strój meczowy. Zawodnik poddał się badaniu rentegnem, które jednak – na szczęście – nie wykazało żadnych poważnych uszkodzeń:

„To prawdopodobnie coś na tle neurologicznym. Będzie dobrze.”

– Isaiah Hartenstein

Uraz ramienia Isaiah Hartensteina – niezależnie od tego, na ile poważny – może być dla Kniocks dużym problemem, biorąc pod uwagę plagę kontuzji w zespole. Poza grą są obecnie Julius Randle, Bojan Bogdanovic, Mitchell Robinson i OG Anunoby, a Jalen Brunson gra pomimo problemów z kostką.

Wielu komentatorów zwraca uwagę na to, jak rotację prowadzi trener Tom Thibodeau. Łączy się liczne urazy zawodników Knicks z faktem, ze trener niechętnie sięga po rezerwowych, a podstawowi zawodnicy często grają blisko 48 minut:

„Myślę, że to nie ma żadnego związku z minutami. Musimy być lepiej przygotowani mentalnie, żeby być sobą. Tego potrzebujemy na następny mecz.”

– Donte DiVincenzo
Stawiając za 34 PLN freebetu od SUPERBET na wygraną Pacers w kolejnym meczu, możesz wygrać 67 PLN
kurs z dnia: 13.05.2024