Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Kogo wezmą Lakers? Oto lista kandydatów

NBA News: Kogo wezmą Lakers? Oto lista kandydatów

NBA News: Kogo wezmą Lakers? Oto lista kandydatów
(Photo by Bart Young/NBAE via Getty Images)

Los Angeles Lakers szukają nowych zawodników przed trade-deadline. Na ich liście znajdują się takie nazwiska jak Dejounte Murray, Zach LaVine, Royce O’Neale, Spencer Dinwiddie oraz Dorian Finney-Smith.

Los Angeles Lakers chcą wzmocnić rotację na pozycjach obwodowych przed zbliżającym się trade-deadline (8 lutego). Od kilku tygodni trwają rozmowy na temat potencjalnych transferów, ale jak na razie są jedynie plotki/zapytania, a brakuje konkretów. Kibice Lakers zaczynają się niecierpliwić…

Według Shamsa Chanarii z FanDuel TV, Lakers są zainteresowani konkretnymi zawodnikami. Numerem jeden na liście jest Dejounte Murray. Kolejne miejsca zajmują: Zach LaVine, Royce O’Neale, Spencer Dinwiddie i Dorian Finney-Smith.

Murray jest atrakcyjną opcją dla Los Angeles Lakers, Chanaria nazwał go nawet „głównym celem” dla zespołu. Przewiduje się, że rozmowy między stronami będą kontynuowane przed upływem trade-deadline.

O ile zainteresowanie LaVine’em ze strony Lakers jest powszechnie znane, o tyle drużynie z Los Angeles trudno będzie wyrównać kontrakt zawodnika Chicago Bulls. Jego pensja w tym sezonie jest potężna.

Lakers rozważają również Royce’a O’Neale’a, Spencera Dinwiddiego i Doriana Finney-Smitha z Brooklyn Nets jako zawodników „3&D” (obrona i rzucanie „trójek”).

Obecnie Lakers z bilansem 24-25 zajmują dziewiąte miejsce w Konferencji Zachodniej.