NBA News: Knicks chcą sprowadzić gwiazdę! Randle na wylocie?

NBA News: Knicks chcą sprowadzić gwiazdę! Randle na wylocie?

NBA News: Knicks chcą sprowadzić gwiazdę! Randle na wylocie?
Photo by Nathaniel S. Butler/NBAE via Getty Images

Czy New York Knicks będą w tym roku bardzo aktywni w wakacyjnym okienku transferowym? Plotki sugerują, że tak – jak co roku.

Wszystkie mecze obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Sezon New York Knicks zakończył się nieco rozczarowująco, bo duży wpływ miały na to zakończenie liczne kontuzje. Można jednak zakładać, że obecny skład Knicks- gdyby był zdrowy – mógłby osiągnąć więcej niż druga runda Playoffs. Czy to oznacza, że drużyna ta nie potrzebuje ruchów w wakacje? Zarząd wychodzi chyba z innego założenia.

Jak wynika z raportu Freda Katza z The Athletic, Knicks spróbują pozyskać tego lata kolejną gwiazdę. Jak podkreśla jednak Katz – powołując się na swoje źródła – nowojorczycy nie będą chcieli dokonywać transferu za wszelką cenę, a poszukać raczej dobrej okazji.

Fraza, że „New York Knicks spróbują pozyskać gwiazdę” ,przez ostatnie lata stała si ę wręcz memem i oczywistym doniesieniem po każdym (najczęściej w ostatnich latach nieudanym) sezonie. W ostatnich latach można jednak traktować te doniesienia nieco… Inaczej.

Przypomnijmy – w 2022 roku New York Knicks byli bardzo poważnie łączeni choćby z Donovanem Mitchellem. Nowojorski klub wybrał wtedy jednak przedłużenia dla młodych graczy i niesprowadzanie gwiazdy za wszelką cenę.

Wszelki transfer po kolejną gwiazdę musiałby się wiązać z oddaniem Juliusa Randle’a. Shams Charania z The Atheltic zwraca uwagę na to, że taki scenariusz wymagałby dogadania się z zawodnikiem na przedłużenie umowy:

„Ma opcję gracza w 2025 roku. Ma możliwość podpisania tego lata 4-letniego przedłużenia, wartego 181,5 miliona dolarów. Drużyny monitorują tę sytuację, bez cienia wątpliwości, żeby zobaczyć jak poradzą sobie z tymi rozmowami. To będzie interesujące. Jeśli pomyślisz o elementach, które można wymienić, to Julius Randle może mieć umowę, której możesz użyć w naprawdę dużej wymianie.”

– Shams Charania

Julius Randle jest obecnie najlepiej zarabiającym zawodnikiem Knicks, dostającym ponad 28 milionów dolarów za sezon. Jego nieobecność w Playoffach z powodu kontuzji wydawała się jedna nie wpływać negatywnie na grę zespołu, do której jego zestaw umiejętności zdaje się nieprzesadnie pasować.

superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.