NBA News: Kiedy wróci Embiid? Trener Sixers przekazał nowe informacje

NBA News: Kiedy wróci Embiid? Trener Sixers przekazał nowe informacje

NBA News: Kiedy wróci Embiid? Trener Sixers przekazał nowe informacje
Photo by Mitchell Leff/Getty Images

Sześć tygodni temu Joel Embiid przeszedł operację łąkotki i cały czas jest poza grą. Nick Nurse powiedział, że gwiazda Sixers może wrócić do gry przed fazą play-off.

Supergwiazdor Philadelphii 76ers, Joel Embiid, został ponownie oceniony przez lekarzy, którzy są „zadowoleni z postępów”, jakie robi po operacji łąkotki w lewym kolanie – powiedział w sobotę trener drużyny, Nick Nurse.

Embiid podkreślił, że czuje się dobrze, ale nadal nie ma konkretnego harmonogramu powrotu.

– Celem jest wyzdrowienie i powrót na boisko – powiedział krótko zawodnik.

Nurse zapytany, czy wierzy, że Embiid wróci do drużyny przed play-off, powiedział, że wciąż ma taką nadzieję i dodał, że pozostaje tego „całkiem pewny siebie”.

– Każdy chce wiedzieć, jak długo to potrwa. Z tego powodu podaje się szeroki okres, ponieważ każdy gracz inaczej do siebie dochodzi po takiej operacji. Staramy się po prostu zrobić to tak, by był zdrowy i gotowy do gry – zaznaczył.

Embiid, który w sobotę obchodził swoje 30. urodziny, opuścił 21 meczów od czasu zerwania łąkotki przeciwko Golden State 30 stycznia. Od tego czasu Philadelphia spadła z trzeciego miejsca w Konferencji Wschodniej na ósme, notując bilans 8-13 w 21 spotkaniach.

superbet logo OGLĄDAJ MECZE NBA ZA DARMO! SPRAWDŹ! 📺

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.