nikt nie chce oglądać Wizards… 😔
pozostałe 29 ekip obejrzysz za darmo!

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Kibice nie wspierają Wizards. Jeden z graczy nie wytrzymał

NBA News: Kibice nie wspierają Wizards. Jeden z graczy nie wytrzymał

NBA News: Kibice nie wspierają Wizards. Jeden z graczy nie wytrzymał

Washington Wizards mają wielkie problemy w tym sezonie. Po 12 meczach z mizernym bilansem 2:10 są na dole Konferencji Wschodniej. Kibice są sfrustrowani występami zespołu. Jeden z zawodników zwrócił się do nich. Nie przebierał w środkach.

Deni Avdija wyraził swoją frustrację po porażce u siebie z New York Knicks, kiedy usłyszał skandowanie drużyny gości na trybunach Wizards. Capital One Arena ma reputację obiektu pozbawionego gorącej atmosfery i często liczba fanów drużyny przeciwnej przewyższa liczbę kibiców Wizards.

Avdija spodziewał się lepszego wsparcia ze strony kibiców, biorąc pod uwagę swoje doświadczenia z Maccabi Tel Aviv, gdzie kibice są z zespołem na dobre i na złe.

– Szczerze mówiąc, czasami mnie denerwuje. Grasz w swoim mieście, a cały stadion wiwatuje „Let’s Go Knicks” – powiedział reporterom izraelski koszykarz.

– To coś, czego nie zobaczysz w Europie. Na tym stadionie należy skandować „Let’s Go DC” i tak właśnie powinno być – dodał sfrustrowany.

Avdija chciałby, by kibice Washington Wizards byli głośniejsi i wspierali swoją drużynę.

Niepowodzenie organizacji w zbudowaniu konkurencyjnego zespołu przyczyniło się do braku entuzjazmu fanów. Uznawana przez media za drugą najgorszą halę NBA, która regularnie boryka się z problemem frekwencji. Capital One Arena to miejsce, w którym liczba fanów drużyny przeciwnej regularnie przewyższa liczbę kibiców Wizards.