NBA News: Julius Randle nie wróci – gracz Knicks kończy sezon!

NBA News: Julius Randle nie wróci – gracz Knicks kończy sezon!

NBA News: Julius Randle nie wróci – gracz Knicks kończy sezon!
Photo by Elsa/Getty Images

Przykre wieści dla fanów New York Knicks przed samymi Playoffami. Jak podaje ESPN, Julius Randle nie wróci już do gry w tym sezonie.

Według Adriana Wojnarowskiego z ESPN, Julius Randle jest zmuszony poddać się operacji uszkodzonego prawego ramienia. Do kontuzji doszło 27 stycznia w trakcie meczu z Heat, nieszczęśliwie upadając na parkiet po rzucie:

Randle przez ostatnie dwa miesiące odbywał proces rehabilitacji, licząc na to, ze uda mu się wrócić do gry na najważniejszą część sezonu, przed samymi Playoffami. Według doniesień Wojnarowskiego, lekarze odradzili mu jednak próbę powrotu, gdyż w obecnym stanie – bez zabiegu operacyjnego – istniało duże ryzyko, że dojdzie do trwałego uszkodzenia.

Julius Randle rozegrał w tym sezonie tylko 46 meczów, w których notował średnio 24 punkty, 9,2 zbiórki i 5 asyst na mecz, dostając powołanie do Meczu Gwiazd. Nowojorscy Knicks – pomimo niewielkiej liczby meczów od Randle’a – zajmują obecnie wysokie, 5. miejsce na zachodzie. Od kiedy Randle wypadł z gry, klub notuje bilans 15-14. Trzeba jednak wspomnieć, że w międzyczasie kontuzje dotykały tez innych zawodników Knicks, jak OG Anunoby, czy Mitchell Robinson.

superbet logo W SUPERBET MOŻESZ OGLĄDAĆ NBA ZA DARMO! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.