Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Jokić jednak nie zagra na IO? Wymowne słowa gwiazdy Nuggets

NBA News: Jokić jednak nie zagra na IO? Wymowne słowa gwiazdy Nuggets

NBA News: Jokić jednak nie zagra na IO? Wymowne słowa gwiazdy Nuggets

Nikola Jokic, który ostatniego lata zrobił sobie przerwę w reprezentacji Serbii po zdobyciu mistrzostwa NBA z Denver Nuggets, nie podjął jeszcze decyzji w sprawie swojego udziału w Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku.

Prawie dwa miesiące temu prezydent Serbskiego Komitetu Olimpijskiego, były trener koszykówki Bozidar Maljković, poinformował w rozmowie z „AS”, że Nikola Jokić wystąpi na przyszłorocznych Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu.

– W Paryżu będą wszyscy, łącznie z Jokicem. Igrzyska w Paryżu będą wielką imprezą i jestem pewien, że serbski sport będzie miał duży udział – powiedział Bozidar Maljković.

Jokić odniósł się do tych słów.

– Jest za wcześnie na takie deklaracje. Niektórzy ludzie wkładają mi w usta słowa, że powiedziałem coś, czego nie powiedziałem. Główny trener jako pierwszy dowie się o moim występie. Zawsze rozmawiam z rodziną i zespołem po sezonie – powiedział.

Zawodnik reprezentował wcześniej Serbię na trzech wielkich turniejach: Igrzyskach Olimpijskich w Rio w 2016 roku, mistrzostwach świata 2019 i FIBA EuroBasket 2022. W 2016 roku Jokić zdobył srebrny medal (porażka z USA).