NBA News: Jason Kidd na dłużej w Mavs?

NBA News: Jason Kidd na dłużej w Mavs?

NBA News: Jason Kidd na dłużej w Mavs?
fot. YouTube/Dallas Mavericks (Jason Kidd and Nico Harrison Introductory Press Conference)

Dallas Mavericks rozpoczynają właśnie rywalizację w drugiej rundzie Playoffów, gdzie zmierzą się z Oklahomą City Thunder. Dobry sezon Dallas może zaowocować nową umowa dla ich trenera, Jasona Kidda.

Jak podaje bardzo dobrze zorientowany w sprawach kontraktowych Marc Stein, Dallas Mavericks mogą chcieć podpisać przedłużenie kontraktu z trenerem Jasonem Kiddem. Dotychczasowa umowa trenera obowiązywać będzie jeszcze tylko przez jeden sezon.

W trakcie trzech lat prowadzenia zespołu, Kidd dwukrotnie zanotował sezon regularny na przynajmniej 50 zwycięstw, raz (w 2022 roku) awansując do Finałów Konferencji – w tym roku zespół ma apetyt na powtórzenie tego sukcesu.

Jason Kidd pojawiał się w plotkach dotyczących Los Angeles Lakers – on, tak jak i trener Tyronn Lue z Clippers, byli łączeni z Jeziorowcami, którzy dopiero co zwolnili trenera Darvina Hama. Wygląda jednak na to, że zarówno Kidd jak i Lue otrzymają nowe umowy od swoich obecnych pracodawców.

Seria pomiędzy Mavericks a Thunder rozpocznie się w nocy z wtorku na środę o 3:30 naszego czasu. Mavericks nie są jednak stawiani w roli faworytów:

Stawiając za 34 PLN Freebet od SUPERBET na wygraną Mavericks w pierwszym meczu możesz wygrać 74 PLN
kurs z dnia: 6.05.2024
Kurs: 2.50
możesz postawić
+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.
superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.