Oglądaj mecze na żywo 📺 za darmo
Odbierz extra bonus 🎁 na start

superbet logo
Sprawdź
NBA News: James Harden jednak stawił się na treningu!

NBA News: James Harden jednak stawił się na treningu!

NBA News: James Harden jednak stawił się na treningu!
fot. twitter/@sixers

Harden-Drama trwa. Po tym, jak zawodnik Sixers opuścił Media Day, pojawił się jednak na wtorkowym treningu zespołu – podaje Adrian Wojnarowski z ESPN. To dość zaskakujące: wszyscy spodziewaliśmy się bowiem, że James Harden – jak dwa lata temu w Houston Rockets – nie pojawi się w ramach protestu na obozie przygotowawczym.

Przypomnijmy – James Harden wszedł w konflikt z własnym klubem po tym, jak ten nie wywiązał się z obietnicy transferu:

Pojawienie się na treningu nie zwiastuje jednak poprawy stosunków. Shams Charania z The Athletic dodaje, że James Harden w dalszym ciągu nie ma zamiaru pozostawać w klubie z Filadelfii. Źródła związane z ESPN zapewniają jednak, że cała ta drama nie wpływa na relacje pomiędzy Hardenem a kolegami z szatni – stąd sytuacja jest nieco inna, niż kiedy podobne akcje odstawiał w Sixers Ben Simmons.

wygrany konf. wsch. 2023/24: kurs: bukmacher:
Celtics2.50 superbet logo GRAJ
Bucks2.50 superbet logo GRAJ
Sixers2.50 superbet logo GRAJ

(kursy z dnia 5.10.2023)

Sytuacja nadal jest patowa. Sixers oficjalnie utrzymują nadzieję, że sytuację uda się szybko rozwiązać, jednak może nie być to łatwe. Wojnarowski w programie ESPN – powołując się na swoje źródła – mówił o sytuacji następująco:

„Nie ma szerokiego zainteresowania Jamesem Hardenem. Clippers są jedyną drużyną, która ma jakąkolwiek motywację, by oddać choć jeden pierwszorundowy pick. Albo chociaż, powiedzmy, dokonać zamiany picków. […] Clippers nie są jednak w pozycji, by oddawać wszystkie swoje assety na przyszłość [za próbę wygrywania w tym roku]. […] Knicks rozmawiali wcześniej z Sixers, ale nie są zmotywowani, by brać Hardena na ostatnim roku jego umowy.”

– Adrian Wojnarowski, ESPN