NBA News: Jamal Murray przedłuży z Nuggets? jest jeden haczyk…

NBA News: Jamal Murray przedłuży z Nuggets? jest jeden haczyk…

NBA News: Jamal Murray przedłuży z Nuggets? jest jeden haczyk…
Robert Gauthier / Los Angeles Times via Getty Images

Jak wynika z doniesień Bennetta Durando z The Denver Post, Jamal Murray poczynił duże postępy w rozmowach o przedłużeniu kontraktu z Denver Nuggets.

Wszystkie mecze obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Sezon 2024/25 będzie ostatnim w kontrakcie Jamala Murray’a – po nim zawodnik wejdzie na rynek wolnych agentów. Nuggets chcą jednak zatrzymać u siebie rozgrywającego i według Bennetta Durando z The Denver Post, negocjacje zmierzają w dobrym kierunku. Jest jednak jeden haczyk.

Według raportu The Denver Post, Jamal Murray przerwał obecnie negocjacje, żeby wznowić je dopiero po Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu. Przypomnijmy: Jamal Murray będzie liderem reprezentacji Kanady i będzie to jego pierwszy turniej w seniorskiej reprezentacji. Miał zagrać już na zeszłorocznych Mistrzostwach Świata, ale zatrzymała go wówczas kontuzja. Kanadyjczycy nawet bez niego zdołali zdobyć brązowy medal. W tym roku z Murray’em będą jednymi z głównych faworytów do walki z reprezentacją USA.

Maksymalne przedłużenie, jakie może w te wakacje podpisać Jamal Murray z Denver Nuggets, to 4 lata za 207,8 miliona dolarów. Durando zauważa jednak, że Murray może też zaczekać do przyszłego roku. Jeśli w międzyczasie uda mu się zostać wybranym do All-NBA Team, kwota maksymalnego przedłużenia wzrośnie do 313,9 miliona dolarów za 5 lat. Różnica jest… Znaczna. Pytanie tylko na ile Jamal Murray realnie ocenia swoje szanse na All-NBA Team.

superbet logo MECZE NBA OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.