NBA News: Giannis o tym, co zrobić po porażce z Lakers | promocja BETFAN

NBA News: Giannis o tym, co zrobić po porażce z Lakers | promocja BETFAN

NBA News: Giannis o tym, co zrobić po porażce z Lakers | promocja BETFAN
Photo by Stacy Revere/Getty Images

Po fantastycznym meczu Lakers z Bucks, wygranym przez Jeziorowców po dwóch dogrywkach, Giannis Antetokounmpo odniósł się do bardzo słabej czwartej kwarty, która odwróciła losy spotkania.

Milwaukee Bucks prowadzili z Los Angeles Lakers różnicą aż 19 punktów na początku czwartej kwarty – w przeciągu kilku minut byli w stanie jednak roztrwonić tę przewagę, doprowadzając do dogrywki. W czwartej kwarcie – po bardzo dobrych trzech pierwszych – wyjątkowo pasywny był Giannis Antetokounmpo – trafił tylko 1 z 3 rzutów z gry, zdobywając 2 punkty.

Giannis niewielką liczbę rzutów tłumaczy tym, że w kluczowych momentach polega na swoich kolegach:

„Mamy gości, którzy potrafią trafiać ważne rzuty. Będą momenty, w których Khris [Middleton – przyp. red.] będzie chciał piłkę. Będą momenty, w których będzie to Dame [Lillard]. Musisz po prostu grać i starać się dopasować tak dobrze, jak tylko możesz.”

– Giannis Antetokounmpo

Niestety, tym razem Lillard i Middleton nie zdali egzaminu z ważnych rzutów. We wspomnianej czwartej kwarcie trafili oni kolejno 1/6 i 1/7 rzutów z gry.

Lider Bucks patrzy jednak w przyszłość i chce wykorzystać porażkę, by wyciągnąć z niej wnioski:

„Musimy obejrzeć ten mecz, wynieść z niego lekcję. Zobaczyć dlaczego nie byliśmy w stanie powstrzymać ich w obronie. Zobaczyć dlaczego piłka nie przemieszczała się po parkiecie. Zobaczyć, dlaczego przegraliśmy. Dlaczego było tak wiele piłek stykowych, których nie byliśmy w stanie przejąć. Zobaczyć dlaczego wyszli na drugą połowę i wywalczyli kilka ofensywnych zbiórek z rzędu, które zaowocowały otwartymi pozycjami. Po prostu trzeba to przeanalizować, żebyśmy stawali się lepsi.”

– Giannis Antetokounmpo

Po bolesnej porażce z Lakers po dwóch dogrywkach, Milwaukee Bucks przystąpią najbliższej nocy do starcia z New Orleans Pelicans. Razem z bukmacherem BETFAN przygotowaliśmy z tej okazji promocję, dzięki której możesz zgarnąć 200 PLN, jeśli w meczu padnie przynajmniej 200 punktów. 200 za 200:

Zgarnij 200 PLN za 200 punktów w meczu Pelicans – Bucks!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
odbierz

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Wszystko, co musisz zrobić, by odebrać bonusowe 200 PLN:

  • Otwórz konto z kodem ZKRAINYNBA, zaznacz wszystkie zgody marketingowe
  • Wpłać dokładnie 30 zł
  • Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 30 PLN i umieść na nim dowolne zdarzenie z z oferty NBA (łączny kurs minimum 2.00 i kupon musi zostać rozliczony do 29.03, godz. 09:00)
  • Jeśli w meczu liczba punktów przekroczy 200, w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz freebet 200 PLN!
200 PLN za 200 punktów w meczu - szczegóły ⬇️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.