Darmowe transmisje na żywo 📺
Extra 35 PLN na start 🏀

superbet logo
Sprawdź
NBA News: Dyrektor Cavaliers popadł w problemy. Policja go zatrzymała

NBA News: Dyrektor Cavaliers popadł w problemy. Policja go zatrzymała

NBA News: Dyrektor Cavaliers popadł w problemy. Policja go zatrzymała
Photo by Jason Miller/Getty Image

Koby Altman został zatrzymany w piątek wieczorem podczas jazdy samochodem na autostradzie w Cleveland. Dyrektora Cavaliers czekają spore problemy. Klub wydał już lakoniczny komunikat w tej sprawie.

Policjanci z Ohio State Highway Patrol zatrzymali Koby’ego Altmana tuż przed 21:00 w piątkowy wieczór w Cleveland. Dyrektor generalny Cavaliers – zgodnie z przedstawionym raportem – naruszył wyraźnie kilka przepisów drogowych.

W raporcie czytamy też o tzw. OVI (Operating a Vehicle Imparied), czyli kierowaniu autem w stanie ograniczonej zdolności. Amerykańskie media donoszą, że Altman został aresztowany przez policję.

„Funkcjonariusze zainicjowali zatrzymanie ruchu i podczas ich interakcji z kierowcą zaobserwowano oznaki bycia osłabienia” – czytamy w raporcie sporządzonym przez policję.

Przyznano również, że Altman „okazywał funkcjonariuszem szacunek i współpracował podczas zatrzymania. Nie stanowił zagrożenia”. Ale co warto dodać, dyrektor Cavaliers odmówił badania alkomatem.

– Jesteśmy świadomi incydentu z udziałem dyrektora Cavaliers ds. operacji koszykarskich Koby’ego Altmana. Obecnie zbieramy więcej informacji i na razie nie udzielamy dalszych komentarzy – poinformowali Cavaliers w sobotnim oświadczeniu.

Altman dołączył do organizacji Cavaliers w 2012 roku. Kilka lat później został dyrektorem generalnym klubu, zajmując się głównie sprawami sportowymi. To on stał m.in. za wymianą Kyrie’ego Irvinga do Boston Celtics za m.in. Isaiaha Thomasa. Jego kontrakt obowiązuje do końca sezonu 2027/2028.