NBA News: Doncić krzyczał do Divaca. „Powinien mnie wybrać!”

NBA News: Doncić krzyczał do Divaca. „Powinien mnie wybrać!”

NBA News: Doncić krzyczał do Divaca. „Powinien mnie wybrać!”
Photo by Glenn James/NBAE via Getty Images

Po tym jak Luka Doncic przypieczętował zwycięstwo Dallas Mavericks nad Sacramento Kings (107:103) na linii rzutów wolnych, Słoweniec krzyczał w kierunku byłego GM-a Sacramento, że ten pominął go podczas draftu NBA 2018.

Doncic postawił sobie za cel „torturowanie” wszystkich drużyn, które pominęły go podczas draftu NBA 2018. Był dominujący w zwycięstwie Mavs nad Phoenix Suns w siódmym meczu półfinałów Konferencji Zachodniej (2022), zdobył najlepsze w karierze 73 punkty w Atlanta Hawks na początku tego sezonu, a teraz przyczynił się do zwycięstwa nad Sacramento Kings.

Słoweniec zakończył mecz z 26 punktami, dziewięcioma zbiórkami i 12 asystami. Gdy Mavs prowadzili trzema punktami, a do końca pozostawały zaledwie cztery sekundy, Doncic trafił rzut wolny, który przypieczętował zwycięstwo.

Gdy wracał do ławki Mavs po rzucie wolnym, zaczął krzyczeć coś w kierunku byłego GM-a Kings, Vlade Divaca, który siedział przy boisku. „Powinien był mnie wybrać” – krzyczał Słoweniec.

W 64 meczach tego sezonu Doncic notuje średnio 33,8 punktu, 9,1 zbiórki i 9,8 asysty, trafiając 48,7 procent rzutów z gry.

superbet logo W SUPERBET MOŻESZ OGLĄDAĆ NBA ZA DARMO! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.