Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: DeRozan bez nowej umowy w Bulls? Są nowe informacje

NBA News: DeRozan bez nowej umowy w Bulls? Są nowe informacje

NBA News: DeRozan bez nowej umowy w Bulls? Są nowe informacje

DeMar DeRozan jest w ostatnim roku swojego trzyletniego kontraktu z Chicago Bulls. Jest uprawniony do podpisania przedłużenia, ale rozmowy między DeRozanem a Bulls utknęły w martwym punkcie.

DeRozan mówi, że nie martwi się rozmowami kontraktowymi ani plotkami o wymianie w trakcie sezonu. Weteran zostawia te sprawy innym.

– To czas na pracę – przyznał zawodnik.

– Nie chcę słuchać o tych wszystkich plotkach. Nie mam na to wpływu. Jestem z moim agentem przez całą moją karierę i on mnie doskonale zna. Ludzie, którzy są wokół mnie też wiedzą, jaki jestem, jeśli chodzi o tego typu rzeczy – podkreślił.

DeRozan rozumie skąd biorą się pytania i plotki. Ale nie chce rozpraszać uwagi, gdy on i jego koledzy z drużyny powinni skupić się na grze w koszykówkę.

– Spekulacje pojawią się wszędzie. To się wiąże z naszym zawodem. To samo dotyczy mojego kontraktu. Nigdy niczego nie żądałem, nie rzucałem oskarżeń, mówiąc: „chcę tego, potrzebuję tego, zasługuję na to”. Po prostu wychodzę na boisko, gram i dbam o kolegów z drużyny. Jestem najlepszą wersją siebie, jaką mogę być – zaznaczył.

DeRozan i Chicago pozostają daleko w rozmowach o przedłużeniu kontraktu. DeRozan kończy właśnie swoją trzyletnią umowę, którą podpisał z Bulls po przenosinach z San Antonio Spurs latem 2021 roku. Mówi się, że DeRozan i Chicago są daleko od dogadania się co do liczby lat i dolarów w ewentualnym przedłużeniu.