NBA News: Czterech graczy, dwa kluby – dla kogo zabraknie miejsca?

NBA News: Czterech graczy, dwa kluby – dla kogo zabraknie miejsca?

NBA News: Czterech graczy, dwa kluby – dla kogo zabraknie miejsca?
(Photo by Melissa Tamez/Icon Sportswire via Getty Images)

Dziś rano niespodziewanie dowiedzieliśmy się o dużym transferze – Mikal Bridges trafił do New York Knicks za Bojana Bogdanovicia i masę picków w drafcie. Czy możemy spodziewać się więcej spektakularnych ruchów? Całe domino może zapoczątkować czterech graczy.

Brian Windhorst z ESPN pojawił się w poniedziałkowym odcinku programu Get Up, gdzie zwrócił uwagę, że działania w tym offseason zależne są w dużej mierze od losów czterech nazwisk:

„To, co obserwujemy, to swego rodzaju karuzela rzucających obrońców. Jest tak naprawdę czwórka, na którą trzeba mieć oko: Klay Thompson, Paul George, DeMar DeRozan i Kentavious Caldwell-Pope, który najpewniej zrezygnuje z opcji w kontrakcie i odejdzie z Nuggets.

Moje spekulacje i źródła za kulisami ligi wierzą, że dla kogoś z tego grona zabraknie miejsca. Jest kilka drużyn, które są zainteresowane podpisaniem tych graczy, jak Sixers czy Magic, ale nie każdy znajdzie takie miejsce. To może sprawić, że Klay czy PG#13 mogą zostać w dotychczasowych klubach, uznając to za najlepsze rozwiązanie. Ta pozycja rzucającego obrońcy…. DeMar DeRozan też może albo opuścić Bulls, albo zostać. Wszystko to zdefiniuje rynek w pierwszych godzinach wolnej agentury.”

– Brian Windhorst, ESPN

Przymknijmy oko na to, że Windhorst nazywa współczesnego DeMara DeRozanza rzucającym obrońcą. Skupmy się na tym, że wskazuje on na czterech graczy i tylko dwie drużyny z pieniędzmi. W praktyce powinno oznaczać to, że dwóch z nich dostanie sowity kontrakt, a dwóch zmuszonych może być do dogadania się ze swoim obecnym klubem. Przypomnijmy: Ani Klay Thompson, ani Paul George nie dogadali się ze swoimi klubami w sprawie przedłużenia, otrzymując oferty niższe, bądź krótsze, niż zakładali.

Paul George ma priorytetyzować tego lata co najmniej czteroletnie umowy. Jako 34-letni zawodnik, chce on wejść ponownie na rynek wolnych agentów w wieku 38 lat – w ostatnim momencie, który przy obecnych przepisach NBA pozwoli mu na podpisanie kolejnej stosunkowo dużej umowy.


Już dziś w nocy draft NBA! Będziemy w jego trakcie z relacją na żywo, czekając na transfery i na to, gdzie trafią poszczególni młodzi gracze – w tym Bronny James:

Wygraj 250 PLN za Bronny’ego Jamesa w Lakers!

Bronny w Lakers? Wygrywasz 250 PLN!
Jeśli postawisz swój pierwszy zakład w BETFAN na to, że Bronny James trafi do Lakers, możesz wygrać 250 PLN!
kurs: 1.69 10.00
kod promocyjny
ZKRAINYNBA
możesz zagrać sprawdź szczegóły

Jak wygrać 250 PLN za Bronnye’go Jamesa w Lakers?

  • Otwórz konto i zaznacz wszystkie zgody marketingowe
  • Wpłać dokładnie 25 zł
  • Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 25 zł i umieść na nim zakład na Los Angeles Lakers – łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00 i kupon musi zostać rozliczony do 27.06, godz. 09:00.
  • Jeśli Bronny James trafi do LA Lakers, w ciągu 48 godzin od ogłoszenia oficjalnej informacji otrzymasz freebet 250 zł

[regulamin]

250 PLN ZA BRONNY'EGO JAMESA W LAKERS! 🎁

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.