Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Cousins z nowym kontraktem. Zagra tam, gdzie Łapeta i Howard

NBA News: Cousins z nowym kontraktem. Zagra tam, gdzie Łapeta i Howard

NBA News: Cousins z nowym kontraktem. Zagra tam, gdzie Łapeta i Howard

Czterokrotny All-Star NBA DeMarcus Cousins nie grał w lidze od sezonu 2021-2022, ale trafił na pierwsze strony gazet na początku tego roku, kiedy podpisał kontrakt z drużyną w Portoryko. To nie koniec jego koszykarskiej podróży. Teraz związał się krótkoterminową umową z klubem z Tajwanu.

Według Adriana Wojnarowskiego z ESPN, DeMarcus Cousins, który ostatnio grał w NBA w Denver Nuggets, uzgodnił warunki kontraktu z drużyną z tajwańskiej ligi T1.

Umowa Cousinsa z Taiwan Beer Leopards obejmie 10 dni i cztery mecze – donosi Wojnarowski. Sam zawodnik ma dołączyć do drużyny w połowie stycznia.

Leopards opublikowali zdjęcie Cousinsa w koszulce na swoim koncie na Facebooku, wraz z filmem, na którym były center NBA ogłasza swoją grę w lidze tajwańskiej.

Urodzony w 1990 roku Cousins grał w NBA od sezonu 2010/2011. Był gwiazdą Sacramento Kings, którzy wybrali go z piątym numerem w drafcie. Jego karierę mocno naznaczyły jednak kontuzje. Podkoszowy na przestrzeni lat notował średnio 19,6 punktu i 10,2 zbiórki. Rozegrał 11 sezonów w NBA w barwach Kings, Pelicans, Warriors, Rockets, Clippers, Bucks i Nuggets.

Warto odnotować, że na Tajwanie niedawno grali Dwight Howard i Adam Łapeta. Obaj byli zawodnikami Taiwan Beer Leopards.