Oglądaj mecze na żywo 📺 za darmo
Odbierz extra bonus 🎁 na start

superbet logo
Sprawdź
NBA News: Clippers nadal chcą Hardena. Jest jeden problem

NBA News: Clippers nadal chcą Hardena. Jest jeden problem

NBA News: Clippers nadal chcą Hardena. Jest jeden problem
(Photo by Tim Nwachukwu/Getty Images)

Dziennikarz „ESPN” Adrian Wojnarowski twierdzi, że nadal jest rozważana wymiana z udziałem gwiazdora Philadelphii 76ers Jamesa Hardena. Jego zdaniem, Los Angeles Clippers chcieliby pozyskać Hardena „raczej wcześniej niż później”. Sęk w tym, że jest jeden duży problem.

Co prawda Clippers są na niego zdecydowani, ale też zdają sobie sprawę z tego, że Harden jest coraz starszy, dlatego też szefowie klubu nie widzą powodu, aby zwiększać swoją ofertę w celu pozyskania Hardena, ponieważ uważają, że są jedyną drużyną ubiegającą się o transfer weterana.

Clippers pracują nad możliwością przeprowadzenia transakcji z udziałem trzech zespołów. Rozważane są takie scenariusze, by niektórzy z ich doświadczonych graczy trafili do trzeciej drużyny, a picki w drafcie w ekipie 76ers.

„Clippers będą chcieli pozyskać jego usługi, by zwiększyć swoje szanse na awans do play-off i walkę o tytuł mistrza NBA” – czytamy.

Wojnarowski twierdzi też, że Sixers mogą zatrzymać Hardena w składzie. Niektórzy w Filadelfii uważają, że jeśli będzie zaangażowany w grę, będzie lepszy od kogokolwiek, kogo zespół mógłby pozyskać w zamian w trakcie transakcji. 76ers zamierzają pozostać pretendentami do tytułu w tym sezonie, z Hardenem lub bez niego.