NBA News: Cleveland Cavaliers zwalniają trenera! Kto na jego miejsce?

NBA News: Cleveland Cavaliers zwalniają trenera! Kto na jego miejsce?

NBA News: Cleveland Cavaliers zwalniają trenera! Kto na jego miejsce?
Photo by Jesse D. Garrabrant/NBAE via Getty Images

Jak podaje Adrian Wojnarowski z ESPN, Cleveland Cavaliers podjęli już decyzję – dotychczasowy trener, JB Bickerstaff, został zwolniony!

Wszystkie mecze obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

45-letni JB Bickerstaff prowadził drużynę Cleveland Cavaliers przez ostatnie 4 lata. Decyzja o zwolnieniu jest rezultatem rozczarowującego sezonu, zakończonego na drugiej rundzie Playoffów porażką 1-4 z Boston Celtics. Warto zaznaczyć, że bardziej niż sam rezultat, rozczarowujący jest styl, w jakim Cavaliers go osiągnęli. Styl, który nie rokował poprawy w kolejnych latach. Ponadto pojawiały się doniesienia o tym, że zawodnicy nie poważali taktycznych decyzji swojego szkoleniowca.

Według źródeł Wojnarowskiego, Cavs są wstępnie zainteresowani zatrudnieniem Kenny’ego Atkinsona (obecnie asystent Warriors, wcześniej trener Nets).

JB Bickerstaff objął rolę trenera Cavs w lutym 2020 roku, przejmując ją po tymczasowym szkoleniowcu Johnie Beileinie. W przeciągu 4,5 sezonu, zaprowadził klub do Playoffów tylko dwukrotnie – rok temu poległ w pierwszej, w tym roku w drugiej rundzie.

superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.