Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Chamski faul Greena. Gwiazdor Warriors przeprasza

NBA News: Chamski faul Greena. Gwiazdor Warriors przeprasza

NBA News: Chamski faul Greena. Gwiazdor Warriors przeprasza

Po wyrzuceniu z meczu Golden State Warriors vs. Phoenix Suns we wtorkowy wieczór w Footprint Center, Draymond Green odniósł się do incydentu, w którym uderzył Jusufa Nurkicia. Przeprosił Bośniaka i wyjaśnił całą sytuację.

Incydent miał miejsce w trzeciej kwarcie, gdy obaj walczyli o pozycję pod koszem, a Green wykonał mocny ruch prawą ręką w twarz Nurkicia, a konkretnie uderzył go w okolice ucha.

Green przeprosił bośniackiego centra, podkreślając, że uderzenie było niezamierzone i nastąpiło, gdy próbował wymusić przewinienie.

– Myślałem, że ciągnie mnie za biodro i zamachnąłem się, aby wymusić faul, i nawiązałem z nim kontakt. Przepraszam Jusufa, ponieważ nie zamierzałem go uderzyć. Niestety go uderzyłem po wcześniejszym kontakcie, który poczułem. A jak wiecie, nie jestem flopperem i nie padam bez powodu na parkiet – wyjaśnił Green.

Green został wyrzucony z boiska po raz trzeci w tym sezonie. Oglądając powtórki incydentu, powtórzył, że jego intencją nie było skrzywdzenie Nurkicia.

– Powtórka nigdy nie będzie wyglądać dobrze, ale znam swoje intencje i moim zamiarem było wymuszenie przewinienia. Cała sytuacja była mocno niefortunna – zaznaczył.

Trener Steve Kerr wielokrotnie powtarzał, że drużyna potrzebuje Greena do wygrywania spotkań.

– Tak, jestem tego świadomy – przyznał.

To już… 18. wykluczenie gwiazdora Warriors w karierze. Szykuje się kolejna kara finansowa i być może zawieszenie w grze.