Oglądaj mecze na żywo 📺 za darmo
Odbierz extra bonus 🎁 na start

superbet logo
Sprawdź
NBA News: Bucks idą za ciosem. Jest wsparcie dla Lillarda

NBA News: Bucks idą za ciosem. Jest wsparcie dla Lillarda

NBA News: Bucks idą za ciosem. Jest wsparcie dla Lillarda
Photo by Patrick McDermott/Getty Images

Potwierdziły się informacje sprzed kilku dni. Milwaukee Bucks, którzy są bardzo aktywni na rynku transferowym, pozyskali kolejnego doświadczonego zawodnika. Tym graczem jest Cameron Payne, który ma poszerzyć rywalizację na pozycji rozgrywającego.

Jake Fischer z Yahoo Sports kilka dni temu informował, że Milwaukee Bucks wyraża zainteresowanie pozyskaniem Camerona Payne’a, doświadczonego rozgrywającego, który ostatnio występował w zespole Phoenix Suns.

W gronie potencjalnych chętnych wymieniano także Miami Heat, ale ostatecznie skuteczniejsi w wyścigu po Payne’a okazali się przedstawiciele Bucks, zespołu, który wyrasta na największego kandydata do zdobycia tytułu mistrzowskiego.

Shams Charania z The Athletic donosi, że Bucks podpisali roczną umowę z Cameronem Payne’em. Eksperci twierdzą, że rozgrywający ma wszystko, czego potrzeba, aby pomóc drużynie i zwiększyć w niej rywalizację.

Cameron Payne w minionym sezonie reprezentował barwy Phoenix Suns. Rozegrał dla nich 48 meczów, w których notował średnio 10,3 punktu. Był to jego czwarty sezon w zespole z Arizony.

Latem został wymieniony do San Antonio Spurs, ale szefowie tego klubu na początku września zwolnili go. Teraz powalczy z Bucks o mistrzostwo NBA.