NBA News: Bridges trafi do Clippers?

NBA News: Bridges trafi do Clippers?

NBA News: Bridges trafi do Clippers?
Photo by Grant Halverson/Getty Images

Los Angeles Clippers są zainteresowani podpisaniem kontraktu z Milesem Bridgesem, który ostatnio występował w Charlotte Hornets.

Spory ruch na rynku transferowym w NBA. Pojawiają się kolejne transakcje, a także spekulacje. Najnowszą informację podał Broderick Turner z Los Angeles Times. Chodzi o Milesa Bridgesa, którym zainteresowali się przedstawiciele Los Angeles Clippers.

Prawdopodobnie potrzebna byłaby umowa typu sign-and-trade, w której Clippers wysłaliby pick do Charlotte za Bridgesa. Gracze, którzy mogliby być brani pod uwagę w ewentualnej wymianie to Norman Powell i Terance Mann.

Bridges w ostatnim sezonie w barwach Hornets notował średnio 21 punktów, 7,3 zbiórki i 3,3 asysty, trafiając 46,2% rzutów z gry.

Należy pamiętać, że 26-letni Bridges miał w przeszłości problemy prawne. Przesiedział cały sezon 2022-23 po tym jak został oskarżony o napaść na matkę swoich dzieci.

Mówi się, że właściciel Clippers Steve Ballmer jest skłonny dawać graczom drugą szansę. Clippers byliby dla Bridgesa świetnym rozwiązaniem, a on sam mógłby nauczyć się na swoich błędach.

superbet logo MECZE NBA OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.