Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
oglądam!
NBA News: Będzie transfer na linii Mavs – Bucks?

NBA News: Będzie transfer na linii Mavs – Bucks?

NBA News: Będzie transfer na linii Mavs – Bucks?
Photo by Sam Hodde/Getty Images

Drużyny zaczynają wykonywać ruchy przed trade-deadline (8 lutego). Jest coraz więcej plotek transferowych. Najnowsza? Milwaukee Bucks i Dallas Mavericks odbyli wstępne rozmowy na temat wymiany, w ramach której wzięliby udział Bobby Portis Jr. i Grant Williams.

Marc Stein w swoim najnowszym artykule informuje, że Milwaukee Bucks i Dallas Mavericks przeprowadzili rozmowy na temat wymiany. Nie wiadomo jeszcze, czy rozmowy przerodzą się w coś poważniejszego.

Milwaukee jest tak samo chętne do wykonania ruchu w tym tygodniu, jak każda drużyna w lidze, w nadziei na wzmocnienie trzonu: Giannisa Antetokounmpo, Damiana Lillarda, Khrisa Middletona i Brooka Lopeza.

Bucks są chętni handlować dwoma zawodnikami: Portisem i Patem Connaughtonem.

25-letni Williams jest w trakcie pierwszego roku czteroletniego kontraktu wartego 53,3 miliona dolarów. 28-letni Portis zarabia w tym sezonie 11,7 miliona dolarów, a do końca jego kontraktu pozostały jeszcze dwa lata, w tym opcja zawodnika w sezonie 2025/2026 o wartości 13,4 miliona dolarów.

Williams notuje średnio 8,1 punktu, 3,5 zbiórki i 1,8 asysty na mecz dla Mavericks. Tymczasem Portis notuje średnio 12,6 punktu, 6,9 zbiórki dla Bucks.