Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Beal robi postępy. Kiedy w końcu zagra?

NBA News: Beal robi postępy. Kiedy w końcu zagra?

NBA News: Beal robi postępy. Kiedy w końcu zagra?
(Photo by Allen Berezovsky/Getty Images)

Bradley Beal opuścił wszystkie mecze Phoenix Suns w sezonie zasadniczym ze względu na uraz pleców. Trzykrotny zawodnik All-Star odbył jednak intensywny, 20-minutowy trening przed sobotnim meczem w Wells Fargo Center. Czy to zapowiedź jego powrotu?

Suns sprawdzają, jak plecy Beala reagują na trening składający się z dryblingu, poruszania się i rzucania. Frank Vogel powiedział przed sobotnim porannym meczem z Philadelphia 76ers, że nie ma żadnych aktualnych informacji na temat kontuzjowanego Bradleya Beala.

– Bez zmian w jego statusie – przyznał Vogel.

Bradley Beal zagrał dla Suns tylko w dwóch meczach przedsezonowych. Media w USA przebąkują, że gwiazdor być może wystąpi w wyjazdowym spotkaniu z Chicago Bulls (w środku tygodnia).

„Wydaje się, że to dla niego idealny moment na debiut w Suns, w zależności od jego postępów w treningu. Każdy lekki ruch może sprawić, że uraz pleców powróci” – pisze serwis Yahoo.

– Jestem nim podekscytowany – powiedział supergwiazda Suns, Kevin Durant.

– Nie chcemy, żeby się spieszył. Nie chcemy, żeby czuł presję powrotu, bo przegraliśmy kilka meczów. Chcemy, aby był w 100 procentach zdrowy przez resztę sezonu – dodał.