NBA News: Anthony Edwards: Chcę wszystkich sprzątnąć!

NBA News: Anthony Edwards: Chcę wszystkich sprzątnąć!

NBA News: Anthony Edwards: Chcę wszystkich sprzątnąć!
(Photo by Kate Frese/NBAE via Getty Images)

Kolejny popis Anthony’ego Edwardsa w serii play-off. Koszykarz zdobył 36 punktów i poprowadził Minnesotę Timberwolves do zwycięstwa 126:109 nad Phoenix Suns. Wolves są o krok od awansu do kolejnej fazy w play-off.

Kapitalną partię w tegorocznych play-off rozgrywa Anthony Edwards. Amerykanin jest podporą Minnesoty Timberwolves w serii z Phoenix Suns. Wolves prowadzą już 3:0 i wszystko wskazuje na to, że awansują do półfinału Konferencji Zachodniej.

W meczu numer trzy tej serii Edwards zdobył 36 punktów, dodając do tego 9 asyst i 7 zbiórek.

Amerykańskie serwisy pieją z zachwytu na temat występu lidera Wolves.

„Edwards poprowadził Timberwolves do zwycięstwa, dając przykład swojej zaciekłej rywalizacji na boisku. Jego zdobycze punktowe i nieustępliwa obrona odegrały kluczową rolę w sukcesie Minnesoty przeciwko Suns” – czytamy.

Edwards pozostaje skupiony na swoim jedynym celu: zdominowaniu każdego aspektu gry i poprowadzeniu swojej drużyny do zwycięstwa.

Jego niezachwiana pewność siebie i instynkt zabójcy stały się cechami definiującymi jego styl gry, inspirując kolegów z drużyny i wzbudzając strach w przeciwnikach.

W pomeczowym wywiadzie Edwards podsumował swoje nastawienie, mówiąc: „Chcę po prostu sprzątnąć wszystkich, którzy są przede mną. To jest najważniejsze. To wszystko”.

superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.