Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Antetokounmpo zaskoczył. „Też bym siebie wygwizdał”

Milwaukee Bucks przegrali cztery z ostatnich pięciu spotkań. Fani są sfrustrowani grą swoich ulubieńców. Ostatnio wygwizdali drużynę w pierwszej połowie, gdy Bucks przegrywali z Utah różnicą aż 33 punktów. Giannis Antetokounmpo powiedział dziennikarzom po meczu, że rozumie, co czują fani.

– Myślę, że mamy wspaniałych fanów, ale jeśli nie grasz twardo i nie dajesz z siebie wszystkiego dla drużyny, są chwile, kiedy możesz zostać wygwizdany. Szczerze? Też bym siebie wygwizdał – szczerze przyznał.

Buczenie ze strony kibiców było najgłośniejsze, gdy Kelly Olynyk zrobił ofensywną zbiórkę i zaliczył lay-up, dzięki czemu Jazz wyszli na 29-punktowe prowadzenie w połowie drugiej kwarty.

Antetokounmpo, który rozgrywa jedenasty sezon w NBA, powiedział, że po raz pierwszy został wygwizdany przez publiczność.

Grek zanotował triple-double z 25 punktami, 11 asystami i 10 zbiórkami w przegranej. W poprzednich pięciu meczach zdobywał średnio 34,6 punktu, 14,0 zbiórek i 7,3 asysty. Do jego gry nie można mieć zastrzeżeń. Gorzej z postawą całej drużyny. Zwłaszcza w defensywie.

– Musimy lepiej bronić. Musimy sobie ufać. Musimy lepiej trenować. Każdy z nas musi być lepszy. Wszyscy – powiedział Antetokounmpo.

Bucks z bilansem 25-12 zajmują drugie miejsce w Konferencji Wschodniej. W nocy z czwartku na piątek grają u siebie z Celtics (lider na Wschodzie).