NBA News: Allen do Pelicans? Jedna osoba ma coś przeciwko!

NBA News: Allen do Pelicans? Jedna osoba ma coś przeciwko!

NBA News: Allen do Pelicans? Jedna osoba ma coś przeciwko!
(Photo by Lauren Bacho/NBAE via Getty Images)

Wiemy już od dłuższego czasu, że New Orleans Pelicans nie zamierzają zatrzymywać w składzie swojego dotychczasowego centra, Jonasa Valanciunasa. Litwin będzie w te wakacje wolnym agentem i – jak się okazuje – opuści z tego powodu kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich.

Finały NBA obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Co jednak za Valanciunasa? Z odpowiedzią przychodzi Christian Clark z New Orleans Time-Picayune. Według doniesień dziennikarza, Pelicans zainteresowani są sprowadzeniem w te wakacje Jarretta Allena z Cleveland Cavaliers. Allen jako center znacznie lepiej radzący sobie w defensywie byłby lepszym uzupełnieniem obok Ziona Williamsona. Allen ma jeszcze 2 lata kontraktu z Cavs, więc w grę wchodzi tylko transfer.

Pojawia się tylko jeden problem w ewentualnej transakcji: Na drodze staje Donovan Mitchell. Cleveland Cavaliers będą tego lata negocjować przedłużenie kontraktu ze swoim liderem, który – jak donosi Marc Stein – chciałby, żeby Cavs nie oddawali Jarretta Allena.

Przypomnijmy: Po nieco rozczarowującym sezonie Cavs nie tylko zwolnili trenera JB Bickerstaffa, ale też planowali rozdzielić duet Garland-Mitchell oraz duet Mobley-Allen, by nie ograniczać potencjału żadnego z nich.

superbet logo FINAŁY NBA 🏆 OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.