NBA News: 76ers jednak nie chcą Paula George’a?

NBA News: 76ers jednak nie chcą Paula George’a?

NBA News: 76ers jednak nie chcą Paula George’a?
Photo by Maddie Meyer/Getty Images

Według doniesień Shamsa Charanii z The Athletic, Paul George trafiający do Sixers staje się scenariuszem coraz mniej prawdopodobnym.

Mecze NBA obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Paul George zakończył gwarantowaną część swojego kontraktu z Los Angeles Clippers – przyszły sezon jest dla niego warta 48 milionów dolarów opcja gracza. Może z niej skorzystać i zostać jeszcze na rok w Clippers, bądź zrezygnować z niej i zostać wolnym agentem. Od dłuższego czasu sugerowało się, że PG#13 może być głównym celem Sixers, którzy to będą mieli tego lata bardzo dużo pieniędzy do wydania.

Jak podaje dziś jednak Shams Charania, zainteresowanie Sixers pozyskaniem Paula George’a w ostatnich dniach „znacznie zmalało”.

Pojawia się oczywiście pytanie, czy to oznacza, że Paul George zdecyduje się jednak pozostać w Clippers, co odstraszyło Sixers w negocjacjach?

34-letni Paul George, który od kilku lat ma mniejsze lub większe problemy z kontuzjami, w minionym sezonie rozegrał dla Clippers aż 74 mecze. Notował średnio 22,6 punktu, 5,2 zbiórki i 3,5 asysty, trafiając najlepsze w karierze 41,3% za trzy.

superbet logo MECZE NBA OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.