Mecz Gwiazd 2021

Mecz Gwiazd 2021 już za nami. W tym roku brakowało intensywności i walki, jaką mogliśmy oglądać chociażby w ostatnim sezonie. Pewien udział w tym miały na pewno liczne wykluczenia, szczególnie te w ostatniej chwili.

Team LeBron nie miał najmniejszych problemów z pokonaniem składu Kevina Duranta, wygrywając każdą kwartę tego spotkania i kończąc cały mecz wynikiem 170-150. Wynik ustalił Damian Lillard (32 pkt) w swoim stylu, czyli rzucając niemal z połowy boiska:

Steph Curry już wcześniej wiedział, że te rzut Damiana zakończy mecz:

Obaj panowie zresztą już wcześniej pokazali, że dzisiaj czują się świetnie w dalekich rzutach:

Curry (28 pkt) w ogóle był jedną z najjaśniej świecących gwiazd tej nocy. Rozgrywający Warriors trafiał rzuty z dziecinną łatwością:

zdominował konkurs Trójek, a w samym meczu nawet zapakował z góry:

Podający mu Chris Paul napisał historię w tym meczu, stając się zawodnikiem z największą liczbą asyst w historii Meczu Gwiazd. Dzisiaj CP3 rozdał aż 16 kończących podań:

YT: NBA

Największy sukces jednak na swoje konto zapisał bezbłędny dzisiaj Giannis Antetokounmpo (35 pkt). To właśnie Greek Freak został wybrany MVP All-Star Game, ustanawiając przy okazji nowy rekord – Antek zakończył mecz bez żadnego pudła, przy aż 16 próbach. Poprzedni rekord należał do Hala Greera i wynosił 8/8 rzutów. Giannis nie ograniczał się dzisiaj do wsadów, lecz trafiał sporo rzutów z wyskoku: