Damian Lillard z Tissot Buzzer Beaterem całej serii

24/04/2019
11 dni playoffs musieliśmy czekać aż wreszcie ktoś zakończy mecz rzutem wygrywającym spotkanie równo z końcową syreną. Ale było warto. Damian Lillard zrobił to w takim stylu, że lepiej chyba nie można.<b><a href="https://www.tissotwatches.com/pl-pl/shop/selections/nba-watches.html/?utm_source=zkrainynba.pl&utm_medium=display&utm_content=collection&utm_campaign=pl_tissot_nba" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Czas do najbliższego meczu odliczamy na zegarkach Tissot!</a></b>https://www.youtube.com/watch?v=HMm5NtXLVDYŹródło: Youtube.com/NBABlazers przed tym meczem wiedzieli, że stają przed ogromną szansą wygrania serii i choć szło im bardzo ciężko, to ostatecznie wygrali. Potrzebowali jednak do tego wyjątkowego występu Damiana Lillarda.Lillard rzucił łącznie 50 punktów, trafił 10 trójek. Oba te wyniki są rekordowe w jego karierze w play-off, jak i rekordami klubu. I jeszcze na koniec ten rzut. Z około 11 metrów nad rękami Paula George'a, jednego z najlepszych obrońców w NBA.<a href="http://bit.ly/MB-Numer01"><strong>Magic Basketball wraca! Zamów pierwszy numer już dzisiaj.</strong></a>

11 dni playoffs musieliśmy czekać aż wreszcie ktoś zakończy mecz rzutem wygrywającym spotkanie równo z końcową syreną. Ale było warto. Damian Lillard zrobił to w takim stylu, że lepiej chyba nie można.

Czas do najbliższego meczu odliczamy na zegarkach Tissot!

Źródło: Youtube.com/NBA

Blazers przed tym meczem wiedzieli, że stają przed ogromną szansą wygrania serii i choć szło im bardzo ciężko, to ostatecznie wygrali. Potrzebowali jednak do tego wyjątkowego występu Damiana Lillarda.

Lillard rzucił łącznie 50 punktów, trafił 10 trójek. Oba te wyniki są rekordowe w jego karierze w play-off, jak i rekordami klubu. I jeszcze na koniec ten rzut. Z około 11 metrów nad rękami Paula George’a, jednego z najlepszych obrońców w NBA.

Magic Basketball wraca! Zamów pierwszy numer już dzisiaj.

Kopiuj link do schowka