Liga Typerów NBA: KOLEJKI #10 i #11 WYNIKI

Liga Typerów NBA: KOLEJKI #10 i #11 WYNIKI

Witamy w Nowym Roku! W okresie świątecznym strona funkcjonowała na nieco niższych obrotach z powodu mojej nieobecności, ale Liga Typerów trwała i trwa, a w odpowiedzi na kilka Waszych zapytań: wszystkie należne nagrody za każdą z kolejek zostaną przyznane, nawet jeśli nie wydarzyło się to od razu. Z tego miejsca też dziękuję tym, którzy podjęli się czasowego zastąpienia mnie.

Kolejkę #10 wygrał użytkownik Robszczepansky, bardzo nieznacznie wyprzedzając użytkownika ufi. Robszczepansky pojawiał się już na wysokich miejscach, ale to jego pierwsza wygrana. Dla ufiego ta kolejka była chyba debiutem i to bardzo udanym. Podium uzupełnia stały bywalec tabeli, czyli użytkownik Kosmaty:

Kolejka #11 przyniosła już zupełnie nowe rozstrzygnięcia – tym razem górą był użytkownik Atb45, wyprzedzając gracza emil233. Dobrze widzieć utrzymującą się tendencję – bardzo rzadko wygrywa dwa razy ten sam użytkownik. To pokazuje, że nie jest łatwo być najlepszym w naszej zabawie. Warto jednak się jej podjąć, bo zajęcie miejsca nagradzanego wcale nie musi być tak dużym wyzwaniem:

Na dniach – najpewniej jutro – pojawi się tabela zwycięzców za miesiąc grudzień. Ja ze swojej strony zrobię co w mojej mocy, żeby wszystkie nagrody jak najszybciej trafiły na Wasze konta (choć nie w 100% zależy to tylko ode mnie). Wszystkim wygranym gratuluję, oraz zachęcam do dalszej zabawy (nie tylko zwycięzców rzecz jasna – wszystkich zapraszam do zabawy):