Liga Typerów NBA: KOLEJKA#20 WYNIKI

Liga Typerów NBA: KOLEJKA#20 WYNIKI

Za nami jubileuszowa, #20 już kolejka Ligi Typerów NBA! Każda kolejka trwa dokładnie tydzień – od poniedziałku, do niedzieli. Po każdym tygodniu czas na ogłoszenie zwycięzców i start nowej kolejki.

Tym razem najlepszy okazał się użytkownik Arlequeen. Jest to użytkownik stosunkowo nowy w naszej zabawie – jest też dowodem na to, że każdy moment jest dobry, by się przyłączyć i walczyć o nagrody od TOTALbet. Podium uzupełniają użytkownik Kasiablondi (nigdy nie wiadomo kto kryje się za nickiem w internecie, ale czołówka w tym tygodniu wydaje się wyjątkowo kobieca), oraz weteran Ligi Typerów, Tygrysic. Poniżej pełna dwudziestka użytkowników, która zgarnia za minioną kolejkę freebety od bukmachera TOTALbet. Wszystkim gratulujemy!

Dziś startuje już następna kolejka, więc jeśli jakimś cudem jeszcze nie przyłączyłeś się do naszej zabawy, jest to dobra okazja. Wszystko, co musisz zrobić, to założyć konto i przez tydzień codziennie wskazywać kto Twoim zdaniem wygra w kolejnych meczach NBA. Proste, darmowe, a daje emocje, oraz realne szanse na nagrody!