Liga Typerów NBA: KOLEJKA #18 WYNIKI

Liga Typerów NBA: KOLEJKA #18 WYNIKI

Miniony tydzień stał pod znakiem All-Star Week, natomiast odbyły się w jego trakcie mecze sezonu regularnego, co oznacza, że odbyła się także kolejna kolejka naszej Ligi Typerów NBA. Krótsza niż zwykle, ale, ale równie cenna, jeśli chodzi o nagrody. Krótka będzie też kolejna kolejka, bo zacznie się ona dopiero w nocy z czwartku na piątek – bądźcie więc czujni, bo to będzie szybka akcja, a nagrody jak zwykle do zgarnięcia!

Wróćmy jednak do #18 kolejki. Na szczyt po długiej przerwie – bo po aż 12 tygodniach – wraca użytkownik Tygrysic, który zbliżył się do 33 punktów, wyprzedzając o grubo ponad punkt drugiego użytkownika Rafael Lewis. Nieco za nimi – tuż pod progiem 30 oczek – podium uzupełnia użytkownik emil233. Poniżej pełna lista 20 uczestników, która zgarnęła w tym tygodniu Freebety od TOTALbet – gratulujemy!

Jak zwykle na starcie kolejnego tygodnia (tym razem jest to nie poniedziałek, a czwartek, ze względu na przerwę na Weekend Gwiazd) rusza kolejna, trwająca do końca tygodnia kolejka Ligi Typerów NBA. Wszystko co musisz zrobić, żeby włączyć się do gry o nagrody, to założyć konto i codziennie poświęcić kilkanaście sekund na typowanie zwycięzców kolejnych spotkań. Proste, satysfakcjonujące, dające duże szanse na nagrody!