Wykorzystaj bonus 20 PLN i obstawiaj
mecze Mistrzostw Świata FIBA w LV BET!

Odbierz
Wraca Liga Typerów! Edycja Mistrzostw Świata FIBA

Wraca Liga Typerów! Edycja Mistrzostw Świata FIBA

Wraca, w blasku i chwale! Wasza ulubiona zabawa w typowanie, Liga Typerów! Tym razem nie Liga Typerów NBA, a Liga Typerów FIBA – bo z okazji Mistrzostw Świata. Tak jak w sezonie NBA, tak i teraz będziesz mógł zmierzyć się z innymi czytelnikami w rywalizacji o chwałę i freebety od LV BET.

Zabawa działa tak, jak w sezonie NBA (tylko wygląda znacznie lepiej, kudos dla chłopaków, którzy nad tym pracowali).

Wszystko, co musisz zrobić, to zaznaczać drużynę, która Twoim zdaniem wygra w każdym z poszczególnych meczów. Punkty zdobywasz za każde trafienie, a ich liczbę określa kurs bukmacherski na dany zespół. Czasem warto więc podejść do sprawy taktycznie i wytypować underdoga, by zapolować na większą liczbę oczek! Typ na Angolę w meczu z Włochami może nie być dobrym pomysłem, ale już Finlandię z Australią…

Cała zabawa dzieli się – tak jak sam turniej mistrzowski – na trzy fazy:

  • Faza grupowa
  • Druga faza grupowa
  • Faza pucharowa

W każdej z tych trzech faz będziesz mógł od nowa walczyć o nagrody. Ich sponsorem jest LV BET, który oferuje Wam Freebety. Za zajęcie pierwszego miejsca w kolejce zgarniesz 50 PLN, za drugie miejsce 25 PLN, za trzecie 15 PLN, a cała reszta aż do 10. miejsca włącznie zgarnie po 10 PLN.

Wszystko, co musisz zrobić, by wziąć udział w walce o nagrody:

PAMIĘTAJ tylko, żeby konto w lidze typerów i w LV BET było założone przy użyciu TEGO SAMEGO ADRESU E-MAIL! To jedyna opcja, żebyśmy byli w stanie zagwarantować Ci nagrodę. Bo przecież uda Ci się skończyć każdą z kolejek w TOP10, prawda?