LV BET kod promocyjny ZKRAINYNBA: jak odebrać bonusy?

LV BET kod promocyjny ZKRAINYNBA: jak odebrać bonusy?

LV BET, jako sponsor naszego serwisu, pomaga nam funkcjonować i rozwijać się. Dzięki współpracy z nim możemy też zaoferować pewne benefity Wam, naszym czytelnikom. Rejestracja u bukmachera LV BET przy użyciu naszego kodu promocyjnego ZKRAINYNBA, daje Wam możliwość zgarnięcia bonusów o łącznej wartości aż do 2060 PLN.

LV BET bonus powitalny

Cała kwota bonusowa składa się z czterech oddzielnych bonusów, które wymagają spełnienia innych warunków:

20 PLNbonus bez depozyturejestracja z naszym kodem
20 PLNfreebetdepozyt 50 PLN
20 PLNcashbackściągnięcie aplikacji mobilnej
2000 PLNbonusy od 1., 2. i 3. wpłatywypełnienie warunków wpłaty
Bonusy o łącznej wartości do 2060 PLN!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
ODBIERZ

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Jak odebrać bonusy LV BET?

Poniżej rozkładamy na czynniki pierwsze każdy z wymienionych bonusów, tłumacząc, jak spełnić jego warunki.

20 PLN bonus bez depozytu

Ta promocja jest stosunkowo najprostsza i nie wymaga od Ciebie wiele. Jako jedyna też nie wymaga wpłacenia przez Ciebie żadnych środków, by skorzystać z jej warunków:

 • Zarejestruj się z kodem ZKRAINYNBA, zaznaczając w formularzu rejestracyjnym opcję “chcę otrzymać bonus bez depozytu”
 • Załóż konto stałe
 • Po weryfikacji konta stałego, przyznany zostanie bonus o wysokości 1 PLN – nie przejmuj się! Nagroda z kuponu postawionego za bonusową złotówkę pomnożona zostanie x20
 • Postaw kupon AKO złożony z przynajmniej 3 zdarzeń, o łącznym kursie minimum 2.50 (kurs zdarzenia minimum 1.25) – wybierz na kuponie opcję “bonus z mnożnikiem x20”

By wypłacić wygraną z bonusowego kuponu, obróć wygraną kwotą dwukrotnie po kursie minimum 2.00 (na kuponach AKO złożonych z przynajmniej 3 zdarzeń)

20 PLN – Freebet z kodem ZKRAINYNBA

Poniższy bonus jest klasycznym Freebetem, a więc kwotą przyznaną Ci na konto bonusowe, za którą możesz postawić kupon:

 • Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 zł
 • Wpłaconą kwotę postaw na kuponie KOMBI o kursie wynoszącym przynajmniej 1.75
 • Przyznany zostanie bonus o wysokości 1 PLN – nie przejmuj się! Nagroda postawiona za bonusową złotówkę pomnożona zostanie x20
 • Postaw kupon KOMBI złożony z przynajmniej 3 zdarzeń, o łącznym kursie minimum 2.50 (kurs zdarzenia minimum 1.25) – wybierz na kuponie opcję “bonus z mnożnikiem x20”

By wypłacić wygraną z bonusowego kuponu, należy obrócić wygraną kwotą dwukrotnie po kursie minimum 2.00 na zakład 3-drogowy (na przykład 1X2, a więc zakład, na którym występują trzy możliwe rozstrzygnięcia, jak wygrana jednego zespołu, drugiego zespołu, bądź remis).

(nie liczą się sporty wirtualne, bonus dodawany będzie w środy o godzinie 17:00 za zakład postawiony w tygodniu poprzedzającym, bonus działa przez 30 dni od przyznania)

2000 PLN – bonusy od pierwszej, drugiej i trzeciej wpłaty

Ten bonus jest nieco bardziej skomplikowany i trzeba spełnić nieco warunków w odpowiedniej kolejności, by odebrać gotówkę. Jest to jednak okazja, którą warto wykorzystać. Składa się on z trzech kolejnych etapów:

pierwsza wpłata

 • Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 10 zł, lub maksimum 500 zł
 • Kwota – wraz z bonusem wynoszącym 100% wpłaty – trafią na Twoje konto bonusowe

By wypłacić bonus, obróć bonusową kwotą 4-krotnie na kuponach o minimalnym kursie 1.75 – masz na to 30 dni od momentu przyznania bonusu

druga wpłata

 • Dokonaj drugiej wpłaty o wartości minimum 10 zł, lub maksimum 600 zł
 • Kwota – wraz z bonusem wynoszącym 50% wpłaty – trafią na Twoje konto bonusowe

By wypłacić bonus, obróć bonusową kwotą 3-krotnie na kuponach o minimalnym kursie 1.75 – masz na to 30 dni od momentu przyznania bonusu

trzecia wpłata

 • Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 25 zł
 • Bonus wynoszący 2% wpłaty trafi na Twoje konto bonusowe. Dlaczego tylko 2%? Nagroda z kuponu postawionego za ten bonus zostanie pomnożona x25! 

Teraz masz wpłacona kwotę na koncie depozytowym, oraz dodatkową kwotę na koncie bonusowym – każdą z tych kwot należy obrócić:

kwota depozytowa:

 • Obróć kwotą 3-krotnie na kuponach o minimalnym kursie 2.00 (przy kuponie KOMBI wystarczy kurs 1.50)
 • Następnie możesz wypłacić wygraną sumę

kwota bonusowa:

 • Postaw kupon KOMBI z minimum 3 zdarzeniami o kursach minimum 1.25 i o łącznym kursie minimum 2.50 – wybierz na kuponie opcję “bonus z mnożnikiem x25”
 • Wygraną z tak skonstruowanego kuponu możesz wypłacić na swoje konto

20 PLN cashback za zainstalowanie aplikacji LV BET

Poniższy bonus czeka Cię za zainstalowanie aplikacji LV BET i

 • pobierz aplikację mobilną LV BET
 • dokonaj wpłaty min. 20 PLN
 • postaw pierwszy kupon w aplikacji za wpłaconą kwotę przy kursie min. 1.75
 • w razie niepowodzenia, otrzymasz zwrot o wysokości 20 PLN

By wypłacić cashback, należy obrócić zwróconą kwotą trzykrotnie na kuponach z kursami min. 1.75. Masz na to 30 dni od momentu przyznania cashbacku.

LV BET rejestracja

Poniżej opiszemy dokładnie jak wykorzystać każdy z wymienionych bonusów. Podstawowym warunkiem jednak – wymaganym przy każdym z bonusów – jest rejestracja u bukmachera LV BET z użyciem naszego kodu promocyjnego 'ZKRAINYNBA’. Zajmijmy się więc najpierw procesem rejestracji.

Istnieją dwa sposoby zarejestrowania się u bukmachera LV BET. Oba są proste i przystępne, jednak możesz wybrać sobie ten, który bardziej Ci odpowiada:

Standardowa rejestracja

Na początku zajmijmy się klasyczną metoda rejestracji, a więc przez wypełnienie prostego formularza. Proces ten nie trwa długo – należy uzupełnić dane takie jak:

 • adres e-mail
 • numer telefonu

Zwróć uwagę, czy w polu opisanym jako „KOD PROMOCYJNY”, wpisany jest kod ZKRAINYNBA:

Następnie otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym weryfikację konta. Kiedy w niego klikniesz, posiadasz już konto tzw. tymczasowe. By przekształcić je w konto stałe, dzięki któremu możesz skorzystać ze wszystkich przysługujących Ci promocji, musisz podać dane dodatkowe, takie jak numer konta, oraz skan/zdjęcie dowodu osobistego. Są to informacje prawnie wymagane od legalnych podmiotów bukmacherskich, by zweryfikować Twoją tożsamość jako osoby pełnoletniej, mającej prawo do założenia konta bukmacherskiego.

Nie jest to proces przesadnie skomplikowany, natomiast jest możliwość jego skrócenia. Wystarczy zarejestrować się na przy pomocy formularza, a przy pomocy systemu MojeID.

Rejestracja MojeID w LV BET

Rejestracja za pomocą technologii MojeID znacznie ułatwia cały proces. Wystarczy wybrać bank, w którym posiadasz konto, zalogować się do swojej bankowości elektronicznej, a Twój dostawca usług bankowych zweryfikuje twoje dane u bukmachera za Ciebie:

Po zalogowaniu do bankowości elektronicznej i powtwierdzeniu swoich danych, wciąż musisz jeszcze podać dane takie jak:

 • adres e-mail
 • numer telefonu
 • adres zamieszkania

UWAGA! Przy rejestracji poprzez MojeID, musisz samodzielnie wprowadzić kod promocyjny ZKRAINYNBA przy pomocy podkreślonego tu przez nas przycisku:

Po założeniu konta tym sposobem, nie trzeba dokonywać żadnych dodatkowych działań – jesteś już posiadaczem konta stałego.