Kowno Trip 2021 – zobacz mecz Żalgirisu z Zenitem!

Kowno Trip 2021 – zobacz mecz Żalgirisu z Zenitem!

Kowno Trip 2021 – zobacz mecz Żalgirisu z Zenitem!

Do startu sezonu NBA zostały nam już nieco ponad dwa tygodnie. I choć wkrótce rozpoczną się spotkania przedsezonowe, to jak wiadomo traktowane są one raczej rozgrzewkowo. W oczekiwaniu zatem na start najlepszej ligi świata warto zobaczyć rozgrywki, które dla wielu fanów są nawet bardziej emocjonujące.

Tym bardziej, kiedy można w nich zobaczyć jednego z naszych rodaków. A co najlepsze, wszystko to na żywo, w dodatku u boku byłej gwiazdy polskiej ligi i reprezentanta Polski, a obecnie eksperta telewizyjnego. Taką to niespodziankę przygotował dla Was PolskiKosz.pl. Poniżej szczegóły niezwykłej koszykarskiej przygody!

KOWNO TRIP 2021 – zobacz mecz Żalgirisu z Zenitem!


Genialna atmosfera w jednej z najpiękniejszych hal w Europie. Występ Mateusza Ponitki, jedynego Polaka w Eurolidze. Pierwszy mecz Żalgirisu przed publicznością w Kownie. Gość specjalny: Radosław Hyży. Przeżyj to wszystko na żywo, jadąc na wycieczkę z PolskiKosz.pl!

Zapisy i bliższe informacje: kowno@polskikosz.pl

Kowno Trip 2021: Litwa, gwiazdy Euroligi, niezwykła hala Żalgirisu, występ Mateusza Ponitki, spotkanie z Radosławem Hyżym, zwiedzanie Kowna.
Termin: 6-8 października 2021 (środa-piątek)
Mecz Euroligi: Żalgiris Kowno vs. Zenit St. Petersburg
Kowno Trip 2021 – co gwarantujemy w pakiecie?
– przejazd luksusowym busem Warszawa – Kowno – Warszawa,
– bilety na mecz Żalgiris vs. Zenit – atrakcyjne miejsca! (czwartek),
– gość specjalny: Radosław Hyży, były reprezentant Polski i gracz klubów PLK, obecnie trener i ekspert programu „Strefa Chanasa” (obecny podczas całego wyjazdu),
– elegancki hotel w centrum Kowna (***, 2 noclegi ze śniadaniami, pokoje dwuosobowe),
– „Biesiada Litewska” – kolacja integracyjna w regionalnej restauracji w Kownie, degustacja litewskich potraw i napojów (środa),
– prezenty dla każdego uczestnika – oryginalne pamiątki Żalgirisu Kowno, w tym szalik i program z meczu,
– turystyka – zwiedzanie zabytków i atrakcji Kowna z przewodnikiem,
– ubezpieczenie,
– relacje z wyjazdu na łamach PolskiKosz.pl i w social media. Profesjonalne zdjęcia i film z całej wycieczki dla wszystkich uczestników.
Cena: 1499 PLN
Zapisy i bliższe informacje: kowno@polskikosz.pl telefon: 519 441 233


Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń! (kameralny wyjazd – 20 osób)
*Partnerem imprezy jest licencjowane Biuro Podróży Traveland z Torunia
** W przypadku odwołania imprezy na skutek obiektywnych czynników zewnętrznych (obostrzenia COVID, zamknięcie granic, etc) gwarantujemy zwrot 100% wpłaconej sumy,
*** Na skutek wymogów strony litewskiej, w wyjeździe i meczu mogą wziąć udział wyłącznie posiadacze Unijnego Certyfikatu COVID (UCC), czyli tzw. paszportu covid-owego.
Lokalizacja miejsc w hali: