Klay Thompson zagra z LeBronem

Klay Thompson zagra z LeBronem

LeBron James w końcu znalazł drugą gwiazdę. Już tego lata LBJ zagra razem z Klayem Thompsonem. Niestety dla fanów Lakers, mowa o planie filmowym.

Chodzi oczywiście o Kosmiczny Mecz 2. Jak doniósł Jason McIntyre z Fox Sports Radio, Klay Thompson wystąpi u boku LeBrona w kontynuacji kultowego filmu. Sam dziennikarz poszedł dosyć daleko w swoich spekulacjach, twierdząc, że ta współpraca może mieć jakiś wpływ na decyzję Klaya o swojej przyszłości:

„Wszyscy myślą, że Klay Thompson zostanie w Warriors i tak najprawdopodobniej będzie. W ostatnim tygodniu słyszałem jednak informacje, które mogą trochę zmienić sytuację. Klay ma dostać rolę w Kosmicznym Meczu 2. Oficjalne informacje pojawią się po zakończeniu Finałów.”

Ciężko sobie wyobrazić odejście Thompsona, chociaż niczego w dzisiejszej NBA nie można wykluczyć. Jeśli jednak do tego dojdzie, to raczej nie z powodu nagrania kilku wspólnych scen w Hollywood.

Mimo wszystko jest to z pewnością ulga dla LeBrona. Jakiś czas temu bowiem dziennikarze informowali o tym, że brakuje chętnych do wystąpienia w tym filmie. James miał ponosić same porażki w rekrutacji największych gwiazd do udziału w sequelu hitowej produkcji. Przez pewien czas było zagrożenie, że drugą gwiazdą filmu może być Lonzo Ball. Na całe szczęście, Klay Thompson, jako wielki fan pierwszej części uratował sytuację i to jego talent rzutowy skradną kosmici. Tak przynajmniej się wydaje, ponieważ jakiegokolwiek zarysu fabuły filmu wciąż brak.

Skoro nie ma jeszcze ani opisu, ani pełnej obsady, nie ma także co liczyć na trailer. Zawsze jednak można przypomnieć sobie pierwszą część:

Źródło: youtube.com/Movieclips Classic Trailers