Kevin Durant zarażony koronawirusem!

Kevin Durant zarażony koronawirusem!

Aż cztery nowe przypadki zakażenia koronawirusem w NBA. Jednym z zawodników z pozytywnym testem okazał się być Kevin Durant.

Wczorajszego wieczoru Brooklyn Nets obwieścili światu, że aż 4 zawodników tego klubu ma pozytywne wyniki na obecność koronawirusa w organizmie. Co prawda władze organizacji nie chciały podać żadnych nazwisk, to amerykańscy dziennikarze dotarli do przynajmniej jednego z nich. Kevin Durant potwierdził Shamsowi Charanii iż należy do osób chorych.

KD przyznał, że czuje się dobrze. Zawodnik zaapelował do fanów o ostrożność:

„Wszyscy uważajcie na siebie i bądźcie bardzo ostrożni. U mnie jak dotąd wszystko w porządku, nie martwcie się.”

Według Nets, tylko jeden z 4 zawodników ma objawy choroby. Co najgorsze jednak, Nets w ostatnim czasie nie grali ani z Utah Jazz (Gobert i Mitchell), ani z Detroit Pistons (Christian Wood), gdzie występują zawodnicy będący do tej pory jedynymi zarażonymi w NBA.

Nets ostatni mecz rozgrywali za to z LA Lakers. Jeśli któryś z zawodników już wtedy był nosicielem wirusa, co nie jest wykluczone, możliwe, że zaraził także graczy Jeziorowców. Władze LAL postanowiły już przeprowadzić odpowiednie testy.

Durantula w ostatnim czasie wyglądał już bardzo dobrze na treningowych gierkach. Na tyle dobrze, że pojawiły się pomysły o powrocie zawodnika na tegoroczne playoffy, jeśli te zostaną rozegrane w sierpniu. Teraz nie ma już wątpliwości, że taki scenariusz nie dojdzie do skutku.

Źródło: Youtube.com/Swish Daily