Kelly Oubre nie zagra w Orlando

Kelly Oubre nie zagra w Orlando

Phoenix Suns nie pojawią się w pełnym składzie na Florydzie. Swojej kontuzji wciąż nie wyleczył Kelly Oubre.

Kelly Oubre doznał zerwania łękotki w prawym kolanie pod koniec lutego, na początku marca przechodząc stosowną operację. Data powrotu zawodnika nie została nigdy bliżej podana, lecz początkowo zakładano, że Oubre wróci do gry jeszcze w tym sezonie, jeśli Słońca będą miały szansy na playoffy.

Kiedy okazało się, że najważniejsze mecze rozegrają się w lipcu i sierpniu, a Phoenix wciąż ma nadzieję na awans do najlepszej ósemki, w Arizonie wiązali spore nadzieje z powrotem skrzydłowego.

Niestety, jak poinformował wczoraj Shams Charania, chociaż Oubre przyjedzie z drużyną do Orlando, to na boisku go nie zobaczymy.

Źródło: Twitter.com/Stadium

Skrzydłowy bez wątpienia bardzo przydałby się Słońcom, odciążając nieco Devina Bookera ze strzeleckich obowiązków. W tym sezonie Kelly był bowiem bardzo ważnym ogniwem drużyny, zaliczając przełomowe rozgrywki. 24-latek co wieczór zapisywał na swoje konto 18,7 pkt, 6,4 zb i 1,5 ast trafiając 45% rzutów z gry w tym 35% zza łuku. Wszystkie te wyniki są najlepszymi w dotychczasowej karierze skrzydłowego.

Źródło: Youtube.com/House of Highlights