Jarrett Allen zagra w Meczu Gwiazd!

Jarrett Allen zagra w Meczu Gwiazd!

Mamy kolejną zmianę kadrową w zbliżającym się Meczu Gwiazd. Jamesa Hardena w zespole LeBrona Jamesa zastąpi środkowy Cleveland Cavaliers, Jarrett Allen, o czym poinformowała oficjalna strona NBA.

Wczorajszego popołudnia ze sztabu medycznego Philadelphii 76ers wypłynęły nowe informacje na temat stanu zdrowia Jamesa Hardena. Jak się okazuje uraz ścięgna udowego wciąż nie jest w pełni wyleczony. Przez to będziemy musieli nieco poczekać na debiut Brody w nowych barwach. Zdaniem lekarzy Sixers, Harden wróci do gry najwcześniej po przerwie na Mecz Gwiazd, co oczywiście oznacza, iż zabraknie go także w Cleveland.

Z tego powodu liga musiała znaleźć zastępstwo spośród zawodników konferencji wschodniej. Wyboru dokonywał sam komisarz Adam Silver i nie potrzebował on zbyt wiele czasu do namysłu. Późnym wieczorem ogłosił on, iż miejsce Hardena w All-Star Game zajmie Jarrett Allen. Wybór ten nie powinien wzbudzać absolutnie żadnych kontrowersji. Środkowy Cavaliers notuje znakomity sezon ze średnimi 16 pkt i 11 zb, będąc przy tym ostoją defensywy Kawalerzystów z którymi zajmuje 3. miejsce w konferencji.

Allen dla którego to pierwsze takie wyróżnienie w karierze dołączy do swojego kolegi z drużyny, Dariusa Garlanda, w Team LeBron. Tym samym Cavs po raz pierwszy od 2018 roku (LeBron James i Kevin Love) będą mieli dwóch reprezentantów w Meczu Gwiazd. Kto by się tego spodziewał przed startem sezonu?

YT: MaxaMillion711