Iguodala jednak wróci do Warriors?

Iguodala jednak wróci do Warriors?

Czyżby szykował nam się kolejny wielki powrót? Andre Iguodala bowiem bardzo poważnie rozważa opcję ponownej gry w Golden State Warriors.

Podwajamy powitalny bonus od PZBUK – nawet 500 zł

Wspólna przygoda Iguodali z Golden State nie zakończyła się najlepiej. Iggy został wymieniony do Memphis, aby odciążyć finansowo Wojowników. Zwykle nie postępuje się w ten sposób z tak istotnym zawodnikiem rotacji i byłym MVP Finałów.

Iggy jednak jak się okazuje, nie chowa w sobie urazy wobec swojego dawnego pracodawcy. Co więcej, zdaniem dziennikarza The Atlethic Anthony’ego Slatera, jeśli Andre nie uda się zmienić klubu w bieżącym sezonie, chętnie wróci na stare śmieci:

„Andre cały czas mieszka w Bay Area i pozostaje w bliskich relacjach z grupą faktycznie liczących się ludzi w organizacji Golden State.”

Jak następnie zaznaczył Slater, Warriors także bardzo chętnie z powrotem przyjęliby do siebie Iguodalę, chociaż oczywiście na całkiem innych zasadach finansowych. Przedstawiany scenariusz bowiem miałby dotyczyć lata 2020 roku, kiedy to Iggy znów będzie wolnym agentem, a Golden State w pełni zdrowia i odpowiednio wzmocnieni zechcą po raz kolejny powalczyć o mistrzostwo.

Wszystko to jednak bardzo odległe plany. Na ten moment, Iggy wciąż jest zawodnikiem Memphis Grizzlies, którzy wymienią go jeśli tylko pojawi się odpowiednia oferta. A gdyby do tego nie doszło do końca trade deadline, nie można wykluczyć, że Grizzlies zdecydują się jednak zwolnić skrzydłowego, skoro i tak nic na nim nie zarobią. Wtedy Andre z pewnością znajdzie miejsce w jednym z klubów z LA. I czy po wspólnej przygodzie z Lakers bądź Clippers (być może nawet zakończonej tytułem), dalej będzie chętny na powrót do Warriors?

Źródło: Youtube.com/Always Hoops