Pierwsze wyniki głosowania do Meczu Gwiazd

Pierwsze wyniki głosowania do Meczu Gwiazd

Za nami pierwsze wyniki głosowania do tegorocznego Meczu Gwiazd. Po raz pierwszy w historii, dwóch graczy spoza USA przewodzi obu konferencjom.

Podwajamy powitalny bonus od PZBUK – nawet 500 zł

Tymi zawodnikami są oczywiście Giannis Antetokounmpo i Luka Doncic. Słoweniec osiągnął największą liczbę głosów z wszystkich zawodników, lecz różnica pomiędzy nim, a Grekiem wynosi zaledwie 599 głosów. Trzecim graczem jest LeBron James, który uzupełnia listę zawodników z ilością głosów przekraczającą milion.

Na ten moment pierwsze piątki prezentują się następująco:

Zachód:

LeBron James

Anthony Davis

Kawhi Leonard

James Harden

Luka Doncic

Wschód:

Giannis Antetokounmpo

Joel Embiid

Pascal Siakam

Trae Young

Kyrie Irving

Pierwsze wyniki pokazują siłę nazwisk. Dwight Howard i Carmelo Anthony znajdują się w pierwszej dziesiątce frontcourtu na Zachodzie, natomiast Stephen Curry jest czwarty pośród obrońców konferencji zachodniej.

W zestawieniu znajdziemy także kilka ciekawostek, takich jak obecność Alexa Caruso, czy Tacko Falla, bardzo popularnych w świecie social media. Pamiętajmy jednak, że obecnie głosy fanów stanowią zaledwie 50% wszystkich ważnych głosów. Na pozostałą połowę składają się głosy dziennikarzy i samych zawodników, także ostateczne pierwsze piątki All-Star Game mogą się jeszcze zmienić.

Źródło: Youtube.com/NBA