Hall of Fame przełożone

Hall of Fame przełożone

Koronawirus po raz kolejny odcisnął swoje piętno na świecie sportu. Tym razem z powodu epidemii przeniesiono ceremonię włączenia nowej klasy do Galerii Sław.

Jerry Colangelo, przewodniczący komitetu potwierdził w rozmowie z Jackie MacMullan, że niestety nie zobaczymy w tym roku nowych legend w Galerii Sław.

Uroczystość oryginalnie zaplanowana była na ostatni weekend sierpnia. Po wybuchu pandemii i zawieszeniu rozgrywek, przesunięto wstępnie termin na połowę października. Wczoraj jednak Colangelo oświadczył, iż ten termin także przestał być aktualny:

„Z całą pewnością anulujemy ceremonię w tym terminie. Spotkamy się za kilka tygodni, sprawdzimy wszystkie możliwości i podejmiemy ostateczną decyzję. Na ten moment najbardziej prawdopodobnym terminem jest pierwszy kwartał przyszłego roku.”

Skoro do gali dojdzie najwcześniej w pierwszych miesiącach 2021 roku, od razu pojawiły się pytania o potencjalne połączenie klas i wprowadzenie jednocześnie rocznika 2020 i 2021.

Colangelo zapewnia jednak, że tak się nie stanie:

„Nie będziemy łączyć tych klas. Rocznik 2020 jest wyjątkowy i z całą pewnością zasługuje na osobną uroczystość.”

Klasa 2020 będzie bez wątpienia jedną z najlepszych w historii. Na liście wyróżnionych znalazły się takie nazwiska jak Kobe Bryant, Tim Duncan, Kevin Garnett, Rudy Tomjanovich, czy Tamika Catchings.

Źródło: Youtube.com/Trice