Eric Bledsoe także na wylocie z Pelicans

Eric Bledsoe także na wylocie z Pelicans

Po rozczarowującym starcie sezonu, New Orleans Pelicans gotowi są przeprowadzić szeroko zakrojone zmiany w kadrze zespołu. Tym samym na liście transferowej obok JJ Redicka i Lonzo Balla, znalazł się także Eric Bledsoe.

Bledsoe trafił do drużyny przed startem obecnego sezonu w zamian za Jrue Holidaya. Najwyraźniej jednak nie był w stanie przekonać do siebie zarządu klubu. Niestety, zdaniem Briana Windhorsta, na rynku może nie być zbyt wielu chętnych na rozgrywającego:

„Eric Bledsoe także był obiektem negocjacji transferowych i z tego co słyszałem, w jego wypadku to głównie Pelicans inicjowali rozmowy. W Nowym Orleanie chcą pozbyć się weteranów, aby otworzyć miejsce młodym obrońcom jak Alexander-Walker i Kira Lewis. Jestem przekonany, że Pels dokonają jakichś wymian w najbliższym czasie.”

Trudno się dziwić, że telefony nie urywają się w sprawie Bledsoe, który notuje najgorsze średnie od czasu opuszczenia LA Clippers. I choć nie gra spektakularnie źle (w końcu trafia niemal 40% za trzy punkty), to nie jest wyróżniającą się postacią. Jak na kogoś kto do 2023 roku zarabiać będzie koło 19 milionów rocznie, to trochę mało.

YT: Z.Highlights