Dwyane Wade rozpoczyna karierę w telewizji

Dwyane Wade rozpoczyna karierę w telewizji

Dwyane Wade nie zamierza próżnować na sportowej emeryturze. Legenda Miami Heat postanowiła spróbować swoich sił w rozrywce telewizyjnej.

Podwajamy powitalny bonus od PZBUK – nawet 500 zł

Wade z początkiem nowego sezonu NBA podpisał wieloletni kontrakt z medialnym gigantem, spółką Warner Media. Nowi szefowie mocno wierzą w D-Wade’a, powierzając mu całkiem sporo obowiązków i czasu antenowego.

W ramach umowy, Flash będzie zajmował się komentowaniem wybranych meczów NBA transmitowanych przez stację TNT, dołączy również do wtorkowego studia ekspertów, gdzie będzie partnerować gwieździe WNBA, Candace Parker i swojemu staremu kumplowi, Shaquille’owi O’Nealowi. To może być interesujące.

Ponadto, Dwyane będzie także komentował turniej finałowy NCAA i zostanie dyrektorem kreatywnym portalu Bleacher Report. To wciąż nie wszystko – w oficjalnym oświadczeniu spółki, Wade ma być także zaangażowany w projekty dotyczące stylu życia i rozrywki. Trzeba przyznać, że jest to imponujący debiut w branży telewizyjnej, nawet dla zawodnika o takiej reputacji, jaką cieszy się D-Wade.

„Bardzo szanuję zespół analityków TNT i ich wieloletnią pracę na najwyższym poziomie. Po 16 latach gry, nie mogę się doczekać pracy w nowej roli i możliwości przedstawienia mojej perspektywy fanom.”

Miejmy nadzieję, że Flash będzie zaliczał się do tych emerytowanych zawodników, którzy jednak mają coś ciekawego do powiedzenia.

Źródło: Youtube.com/NBA