Dirk Nowitzki współwłaścicielem Dallas Mavericks?

Dirk Nowitzki dał bardzo dużo powodów do radości Markowi Cubanowi. Właściciel Mavericks zamierza się odpłacić tak dobrze, jak tylko potrafi.

Nowitzki jest autorem największych sukcesów w historii Dallas Mavericks, w tym także oczywiście pierwszego i jak dotąd jedynego tytułu mistrzowskiego. Dlatego też nie można się dziwić, że w Teksasie pragną się odwdzięczyć w jak najlepszy sposób.

Podwajamy powitalny bonus od PZBUK – nawet 500 zł

Zastrzeżenie numeru to była absolutna oczywistość. Podczas ceremonii pożegnania, Mark Cuban obiecał Dirkowi także największy i najbardziej kozacki pomnik, jaki widziała NBA. Znając ekscentrycznego właściciela Mavs, można faktycznie spodziewać się czegoś wyjątkowego. Na tym jednak nie koniec. Na najnowszym parkiecie Mavericks będzie można zobaczyć sylwetkę najlepszego zawodnika w historii organizacji:

Teraz natomiast okazuje się, że jest spore prawdopodobieństwo, że Dirk dołączy do grona właścicieli drużyny. W wywiadzie udzielonym Daltonowi Triggowi z DallasBasketball, Mark Cuban zapytany o taki pomysł, odparł:

„Jak najbardziej. Odbędę w przyszłości rozmowę na ten temat z Dirkiem. To wymagałoby wiele pracy, ale byłoby świetnie, gdyby się udało.”

Cuban wielokrotnie powtarzał, że dla Dirka zawsze znajdzie się miejsce w jego organizacji. Sam zawodnik z pewnością także nie miałby nic przeciwko temu. Na razie jednak sympatyczny Niemiec cieszy się w pełni zasłużoną emeryturą.

Źródło: Youtube.com/NBA