Jrue Holiday w Milwaukee Bucks!

Jrue Holiday w Milwaukee Bucks!

Nie musieliśmy długo czekać na kolejną wielką wymianę! Jak podaje Adrian Wojnarowski, Jrue Holiday przechodzi do Milwaukee Bucks. W zamian powędruje Eric Bledsoe, George Hill i 3 picki pierwszej rundy draftu.

Trzeba przyznać, że Milwaukee Bucks bardzo ciekawie rozpoczęli proces przekonywania Giannisa do pozostania w Wisconsin. Pozyskali jednego z najbardziej rozchwytywanych obrońców w całej lidze nie poświęcając przy tym połowy składu. Co prawda, zagrali wszystko na jedną kartę – jeśli Giannis odejdzie, Bucks nie będą mieli picków, aby się przebudować. Jeśli jednak Greek Freak zostanie, utrata tych picków może być nieodczuwalna.

Pelicans natomiast po raz kolejny pokazali jak mądrze oddawać swoich graczy. Za swojego weterana otrzymali nie tylko dwóch solidnych zawodników, którzy mogą im pomóc w walce o playoffy, lecz przede wszystkim kolejny worek picków w drafcie. Obok trzech wyborów w pierwszej rundzie dostali także prawo do zamiany dwóch wyborów w przyszłości. Jak dodaj Woj, jest to podobny pakiet picków do tego, który otrzymali za Anthony’ego Davisa:

Wygląda na to, że w najbliższych latach w drafcie będą brać udział głównie Pelicans i Thunder. Oczywiście, jeśli Giannis zostanie, a Milwaukee będą w czołówce w najbliższych latach, picki te mogą nie mieć wielkiej wartości. Jednak w przeciwnym wypadku będą niezwykle cennym zasobem Pelikanów.

Jak sądzicie, kto lepiej wyszedł na takiej wymianie?

Źródlo: Youtube.com/MaxaMillion711