Beef Shaqa O’Neala z Dwightem Howardem nadal trwa

Beef Shaqa O’Neala z Dwightem Howardem nadal trwa

Żyjemy w erze social-media, jest to ogromny truizm. Niektórzy jednak nie wychowali się w czasach udostępniania tak wielu treści i nie podoba im się ten trend. Zalicza się do nich Shaquille O’Neal, który w ostatnim odcinku The Big Podcast with Shaq skrytykował internetowe zachowanie niektórych koszykarzy. Mowa o tych, którzy bardzo wylewnie chwalą się w mediach zdobytym tytułem mistrzowskim, nie będąc czołową postacią swojego zespołu:

„Wiesz czego ja nie lubię jako zawodnik? Jest wielu graczy, którzy na swoich Instagramach przechwalają się, jakby to oni byli powodem, dla którego zespół zdobył Mistrzostwo. Nie zamierzam tu rzucać nazwiskami. Siadaj na tyłku, nie zrobiłeś praktycznie nic! Wiem, że domyślacie się o kim mówię. Daj sobie spokój. Wskoczyłeś tylko na odpowiedni wózek. Daj sobie spokój… Wrzuć jedno zdjęcie siadaj na tyłku.”

Rozmówcy Shaqa szybko doszli do tego, że jest to szpilka w kierunku Dwighta Howarda, z którym w przeszłości Diesel wchodził już w medialne spory. Ich historia jest na tyle skomplikowana, że powstał o niej kilkunastominutowy film:

źródło:YouTube/Secret Base