Awantura! Bójka na treningu Warriors! Klub ukarze jednego z graczy

Awantura! Bójka na treningu Warriors! Klub ukarze jednego z graczy

Awantura! Bójka na treningu Warriors! Klub ukarze jednego z graczy
Photo by Adam Glanzman/Getty Images

Pomyśleć można, że drużyna, która dopiero co zdobyła tytuł mistrzowski, to miejsce, w którym wszyscy są zadowoleni i panuje miła atmosfera. Okazuje się, że niekoniecznie. Jak donosi Shams Charania z The Atheltic, na treningu drużyny Golden State Warriors doszło do rękoczynów pomiędzy zawodnikami.

Według doniesień doszło do pełnej napięcia wymiany zdań pomiędzy Jordanem Poolem a Draymondem Greenam, która zakończyła się fizycznym atakiem tego drugiego. Panowie musieli zostać rozdzieleni przez pozostałych uczestników treningu.

Źródła wewnątrz drużyny sugerują, że klub na pewno zastosuje wobec Draymo9nda Greena jakieś środki dyscyplinarne. Na ten moment nie ma jednak jeszcze informacji dotyczącej tego, jak surowe będą to środki. Co ciekawe, wszystkie te doniesienia podkreślają, że Jordan Poole i Draymond Green regularnie wchodzą ze sobą w kłótnie, jednak wychodzono z założenia, że do tej pory granica nie była przekroczona.

Warto w tym momencie przypomnieć, że Draymond Green – podobnie jak Klay Thompson i właśnie Jordan Poole – czekają na przedłużenie kontraktu od klubu. Green głośno wspominał o tym, że chciałby otrzymać maksymalny kontrakt. Klub kosztowałoby to majątek w podatku od luksusu, więc właściciele musieliby mieć całkowitą pewność, że to rzeczywiście dobry, bezpieczny ruch. Takimi akcjami Draymond Green nie pomaga sobie w negocjacjach.